5 יתרונות במזון יבש לכלבים – האם זה יותר בריא להם?

אנו תמיד רוצים להעניק את הטוב ביותר עבור הכלב שלנו, שברוב הבתים מקבל יחס של בן משפחה לכל דבר ועניין. התזונה של הכלב היא האלמנט החשוב ביותר להבטחת בריאותו והארכת תוחלת חייו, לכן חשוב להקפיד עליה. במאמר זה נפרט אודות היתרונות שבתזונה המבוססת על מזון יבש עבור הכלב, ולהכריע בסוגייה האם הוא יותר בריא עבורם.

 

הבריאות

הבריאות של הכלב היא כמובן בראש מעיינינו. חשוב לזכור כי גם אלה שבוחרים בתזונה טבעית ובדגש על מזון רטוב עבור הכלב שלהם, רוצים בטובתו ואכן מעניקים לו מזון איכותי. האוכל היבש מכיל דגנים, פחמימות ושומנים החיוניים לבריאות הכלב, ואמנם מכיל ריכוז נמוך של מים, אך ניתן למצוא מגוון של סוגי מזון יבש לכלבים המותאמים לצרכיהם בצורה הטובה ביותר.

חשוב לא להתפשר על החברה ממנה רוכשים מזון יבש, ולבחור בחברה המומלצת על ידי וטרינרים ובעלת שם עולמי. חברת מונג אוכל לכלבים היא חברה שהפכה לשם דבר בעולם המזון עבור בעלי חיים ומעמידה סטנדרטים גבוהים של אוכל איכותי המבוסס על מתכון מדויק ומאוזן, כזה הנותן מענה לכל סוגי הכלבים.

 

המחיר

היתרון הכלכלי המשמעותי של המזון היבש הוא כזה שאין איך להתווכח אתו. הוא מגיע בכמויות גדולים ומספיק לתקופת זמן ארוכה במיוחד, ומכאן שהוא זול בצורה ניכרת מאשר הכנת אוכל ביתי עבור הכלב או תזונה טבעית. במחיר של כמה מאות שקלים הכלב מקבל כמעט את כל מה שדרוש לו דרך שק האוכל היבש, שמספיק לתקופה של חודש ובמקרים מסוימים גם למספר חודשים.

 

שומר טריות

מעבר למחיר ולכדאיות שבמרכיבים, שק האוכל פשוט מחזיק הרבה יותר זמן. המזון היבש אמנם מכיל חומרים משמרים, אך הוא עומד בתנאי חמצון ומאפשר שמירה על טריות ואיכות האוכל לאורך הזמן הרב ביותר, בניגוד לאוכל רטוב שמאבד מערכיו תוך ימים ספורים, או הכנת אוכל ביתי שמחייב קנייה תכופה של חומרי גלם שמתקלקלים במהירות.

 

מזון מאוזן

מזון יבש איכותי לכלב שומר על איזון מדויק להפליא עבור הכלב, איזון שנוצר על ידי מומחים ווטרינרים בעלי שם עולמי העובדים בחברה לייצור המזון. המתכון לפיו נוצר האוכל שומר על כל המרכיבים שהכלב צריך באיזון מושלם, בדיוק שקשה להגיע אליו בכל שיטת תזונה אחרת.

 

מזון מותאם

כלבים רבים נוטים לפתח אלרגיות למאכלים מסוימים, רגישויות כאלה ואחרות ובאופן כללי- לכל כלב יש את הצרכים שלו. ישנם סוגים רבים של אוכל יבש המותאם לכלבים בעלי רגישויות, כלבים מבוגרים במיוחד או מזון המיועד לגורים צעירים. בתחום זה היתרון של מזון יבש בולט במיוחד, שכן ניתן להתאימו לכל סוג כלב.

לסיכום, ניתן להסיק שישנם יתרונות רבים למזון יבש לכלבים. אולם אין להתפשר לעולם על סוג החברה או על מחיר לשק, וודאו כי החברה בה בחרתם היא חברה איכותית במיוחד, שכן מזון יבש לא איכותי עלול לגרום לבעיות בריאותיות ואף לבעיות התנהגות עבור הכלב שלכם.

מזון לכלבים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם