4 יתרונות במיטות קומותיים לילדים

ילדים רבים בכל רחבי העולם רוצים וחולמים על מיטות קומתיים וההורים שעומדים מול השאלה הגדולה מוצאים עצמם מזדהים בקלות יתרה עם אותו חלום, כי גם הם היו פעם ילדים ורצו מיטת קומתיים.

למיטת קומתיים יש מגוון יתרונות.

היא כזו שיכולה להגיע ממש לתקרה, שיש לה סולם ובעיקר שתיתן פרטיות ודרור, כדי שנוכל לדבר עם אחיינו ואחותנו לתוך הלילה ואף אחד לא יפריע לנו.

מיטת קומתיים היא דבר מהנה מאוד בשביל ילדים. לילד הישן במיטה העליונה הדמיון ינתב אותו להיות אסטרונאוט בחלל או טייב בחיל האוויר. הוא יתלהב מכך שנגע בתקרה ומכך שהוא עולה בסולם. הילד הישן בקומה התחתונה ייהנה מתחושת חמימות שנוצרת לו שם ויוכל לדמיין שהוא בתוך חללית שמורה ומוגנת שתיתן לו ביטחון והגנה שילווה אותו לתוך הלילה.

מיטת קומתיים היא אופציה מצוינת למשפחות שרוצות לפנות חלל ולהעניק לילדים שלהם תחושת אחדות וחידוד ערכי המשפחה שבהם הם מאמינים. אז הנה בדיוק בשבילכם משפחות יקרות מספק יתרונות למיטת קומתיים ולחשיבותה בחייהם של ילדנו.

 

  1. יותר מקום בחדר

בחדרים שבהם אמורים לישון מספר ילדים יחד אין ספק שמיטת קומתיים תפנה מקום ותאפשר חלל גדול יותר ונעים בתוך החדר. יוכלו להיכנס צעצועים, רהיטים או סתם משטח שישמש לשהות נעימה בחדר ושהוא לא ישמש רק לשינה בלבד. אלא מקום נעים לשהות בו.

 

  1. רעיונות יצירתיים למשחקים

מיטות קומתיים יכולות לאפשר לילדים לשחק במשחקים רבים ולאפשר לרעיונות היצירתיים שלהם לבוא לידי ביטוי בצורה בולטת כי הבסיס של מיטת הקומתיים טומן בחובו המון אופציות להרחבת גבולות הדמיון. משחקים כמו בניית אוהל שבו הם יכולים לתלות סדינים או וילונות כדי ליצור מחנה סודי מהמיטה שלמטה. ספינת פיראטיים שבה ישבו כולם ויובילו את הספינה בבטחה ועוד. בנוסף, ואולי אחד הפרטים החשובים המיטה תאפשר לחיבור וקרבה בין האחים שחולקים אותה, יהיה להם זמן שבו ידברו תוך כדי שינה על חוויות היומיום, ישתפו על דברים שעברו וכל אלו יקנו חוויה בריאה וחשובה שתגרום לחולקים אותה להיות חברים טובים ביותר ולהיות שותפים מלאים למסע ההתבגרות אחד של השני.

 

מנורת לילה

מיטות קומתיים יקלו על מריבות בין הילדים בנושא האור שבחדר. יש כאלו שידקקו ליותר אור, כדי להמשיך לשחק או לקרוא ספר והאחר ירצה לישון. מצב כזה יכול להתקיים מכיוון שבין השניים יש חוצץ והם לא באמת יפריעו אחד לשני אם אחד מהם ירצה לישון או לעשות משהו שונה.

 

גם אורחים יוכלו להינות ממנה

מיטות הקומתיים מגיעות עם מיטה נפתחת נוספת והיא יכולה להיות אופציה שימושית ביותר כשהילדים רוצים להזמין חברים למסיבת פיג'מות. מקום אחסון נוסף יכול להיות גם כן מתחת למיטה ובו יהיה אפשר להכניס מצעים ושמיכות פוך כאלו ואחרות, כדי לחסוך מקום נוסף.

 

חדר שינה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ריהוט משרדי
רהיטים
רשימת הרהיטים המלאה שכל משרד צריך

המשרד בו שוכן העסק שלכם הוא סוג של בית שני, וכמו הבית, גם לעיצוב המשרד יש להקדיש תשומת לב רבה. העיצוב משפיע על ההרגשה של העובדים והלקוחות ועל האופן בו

ארון הזזה 3 דלתות מומלץ אונליין
רהיטים
ארון הזזה 3 דלתות מומלץ אונליין

בעידן של תרבות השפע והצריכה, כולנו צריכים שיהיו לנו בבית חללי אחסון גדולים ומרווחים, ואם אפשר שיהיו גם בעיצוב נעים ואלגנטי. ארונות הזזה עונים בדיוק על ההגדרה הזו – הם

שידה
רהיטים
שלושה סוגי ארונות שניתן לקנות לבית שלכם

ארונות הם אחד מהרהיטים החשובים ביותר שתצטרכו לבית שלכם. הם גם כלי עיצוב אבל הם בעיקר כלי חשוב לאחסון הדברים שלכם בצורה מסודרת. ישנם סוגים שונים של ארונות אשר תוכלו

כיסאות בר
רהיטים
שולחנות זכוכית למטבח – כל היתרונות

החלטתם לעשות שינויים בדירה או שנכנסתם לדירה חדשה ובמקרה זה צריך להגיד לכם מזל טוב. בכל מקרה הגעתם לכאן כי מסיבה כזאת או אחרת אתם שוקלים להחליף את השולחן הקיים