החשיבות של תחזוקת צמיגים שוטפת לשיפור יעילות הדלק והבטיחות

לאחרונה אנו מקבלים פניות מצד מכרים שמבקשים לדעת למה אנחנו מבצעים תחזוקה שוטפת של צמיגי הרכב שלנו. הפניות הרבות נובעות מתוך היכרות מעמיקה עמנו. שכן, הם יודעים שאנחנו מגיעים אל תחנת הדלק בתדירות גבוהה. החלטנו להוציא מדריך שיציג את הנושא באופן מעמיק ויסביר לכל דורש את החשיבות שבתחזוקה זו. הישארו אתנו ותגלו את כל היתרונות שבדבר.

 

למה חשוב לתחזק את הצמיגים באופן שוטף? סיבה מספר 1 – כדי לחסוך בהוצאות הדלק

אנו שומעים לא פעם פרסומות ברדיו, בטלוויזיה ובמדיות אחרות שמציגות את החשיבות שנוגעת לתחזוקת הצמיגים שברכב. אם שמעתם את הפרסומות הללו בעצמכם, אתם כנראה יודעים שהן נוגעות בסופו של דבר לחיסכון כלכלי. שכן, תחזוקה שוטפת מאפשרת לרכב לקבל את היציבות הדרושה לו.

כשרכב נוסע תוך אי יציבות (כלומר, כשיש אוויר רק בחלק מהגלגלים), הוא צריך להתאמץ יותר. המאמץ מצריך כמובן שימוש מרובה בדלק. כך שאפשר לסכם את פסקה זו ולומר שמי שמתחזק את הצמיגים של הרכב יכול להוציא סכומים הגיוניים על דלק.

צמיגים

למה חשוב לתחזק את הצמיגים באופן שוטף? סיבה מספר 2 – כדי לשמור על הבטיחות שלכם

חשוב מאוד לתחזק את הצמיגים של רכבי שטח, רכבים משפחתיים וגם רכבי מיני כדי לשמור על בטיחות הנהג והנוסעים. ציינו בפניכם קודם לכן את עניין היציבות. אנחנו נחזור אליו לרגע, כדי להסביר את ההקשר לבטיחות. ברגע שהרכב יציב ונוסע על 4 גלגלים עם כמות אוויר שווה, הנסיעה תהיה בטוחה יותר. במצבים שבהם יש גלגל עם פחות אוויר או גלגל שחוק, הדבר עלול להוביל לתאונה חלילה.

 

איך מתחזקים את הצמיגים של הרכב?

עכשיו אתם מבינים את החשיבות הגבוהה של תחזוקת צמיגי הרכב שלכם. כך שבשלב זה אתם צריכים להגיע לעניין המעשי – התחזוקה עצמה. אם אתם רוצים לתחזק את הצמיגים של הרכב, עליכם להגיע אל מוסך מוסמך ולבקר בו אחת לשבועיים – שלושה לפחות. בדיוק כמו שאתם הולכים לספר או לטיפולים קוסמטיים באופן קבוע, כך עליכם לעשות גם עם הרכב.

הצמיגים של הרכב

בחירה בצמיגים איכותיים = הבחירה הבטיחותית ביותר

רגע לפני שהמדריך יסתיים, אנו רוצים לציין בפניכם את החשיבות שבבחירת צמיגים איכותיים. אנחנו מתכוונים כמובן למצבים שבהם יש צורך בהחלפת צמיג קיים. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתדעו כי אתם צריכים לבדוק שהמוסכניק מציע לכם צמיג שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • צמיג חדש
  • צמיג של חברה איכותית
  • צמיג עם אחריות

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את החשיבות של תחזוקת צמיגי הרכב. בשלב זה אתם יודעים כי תחזוקה נכונה מאפשרת לנסוע בבטיחות תוך חיסכון משמעותי בצריכת הדלק. לנו רק נותר לאחל לכם שתיסעו בבטחה ותתחזקו את צמיגי הרכב באופן קבוע.

צמיג

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב לאחר תאונה
רכב
מתי כדאי לשלוח את הרכב לפירוק?

שליחה של הרכב לפירוק היא צעד שלא תמיד נעים לנו לבצע. הרכב שהיה איתנו שנים רבות הולך לרדת מהכביש, ואנחנו מנסים לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי להשאיר אותו בתנועה.

מנוע רכב
רכב
במה עוזר הדלקן?

אם הגעתם לכאן, יכול להיות שאתם מתלבטים אם להעניק לעובדים שלכם את האפשרות לתדלק את רכבי החברה באמצעות דלקן או שאולי אתם העובדים שמתלבטים אם לקבל את ההצעה המפתה –

מוכר רכבים
רכב
עלויות נלוות ברכישת רכב חדש או משומש

כל מוצר שתרכשו מהמדף יהיה מלווה בתשלומי מיסים מסוימים, לפעמים גם תצטרכו להוסיף עלויות נוספות על כל מיני פיצ'רים. בעולם הרכב זה לא שונה בהרבה, והנה ריכזנו עבורכם את כל