תזונה בריאה לגור כלבים – 5 עצות זהב

אחד הדברים החשובים ביותר שמדובר בכלבים הוא המזון שלהם במיוחד כשמדובר בגורים.

לגורים יש ערכים תזונתיים שונים מכלבים בוגרים ולכן חשוב לתת להם את כל מה שהם צריכים לשם תזונה בריאה.

בכדי לשמור על בריאותם ובכדי שיתפתחו באופן המירבי והמיטבי ביותר, עשינו לכם סדר ובחרנו 5 עצות זהב לשם תזונה בריאה לגור הכלבים שלכם.

אז בואו נבצע סקירה קצרה:

 

התאימו את המזון לכלב

לכלבים יש את סוג המזון המומלץ ביותר בשבילם וכן לגורים.

הגורים מקבלים מזון שהוא מותאם במיוחד לגורים ולכן אנחנו תמיד אבל תמיד נבחר במזון מותאם לגורים אשר הומלץ לנו עליו על ידי מומחה.

דבר ראשון תבצעו בדיקה על סוגי מזון מותאמים לגור מסוג הכלב שלהם לאחר מכן תתייעצו עם הוטרינר שלכם והוא ייתן לכם את ההמלצה שהוא חושב לנכון, אל תקנו סתם ככה זה עלול לפגוע ולסכן את בריאותו של הכלב.

 

להתמיד במתן המזון שבחרנו

נכון לכלב יש פרצוף חמוד ומאוד מאוד קשה לסרב לו, במיוחד כשהוא גור אבל חשוב להתמיד בכך שיאכל אך ורק את המזון שלו. ברגע שהגור מתחיל לאכול את השאריות שלנו הוא עלול להפסיק לאכול את המזון שקנינו בשבילו, האוכל שלנו לא מותאם לכלבים ולכן הוא עלול אפילו לפגוע בבריאות של הכלב שלנו או הגור ואפילו להרוס את ההתפתחות שלו.

 

מים מים ועוד פעם מים

אחד הדברים החשובים ביותר בתזונה של הגור שלנו הוא שתיית מים. שתיית המים עוזרת לכלב בספיגת החומרים המזינים מן האוכל וכן בסילוק הפסולת. למים אצל כלבים חשיבות גדולה מאוד ולכן חשוב מאוד שהמים יהיו לצד האוכל של הכלב ושתמיד אבל תמיד הם יהיו נקיים וטריים בכדי שהגור שלנו לא יפגע מהם.

 

מינונים

לכלבים יש את המנה היומית שהם יכולים לאכול, זו בעצם המנה המומלצת לפי המשקל של הכלב, סוג הכלב וכדומה. חשוב מאוד להקפיד לתת לגור הכלבים שלנו בדיוק את המינון המומלץ ולא להרגיל אותו ליותר וזה מכמה סיבות שהעיקרית שבהן היא לשמור על בריאותו ושלא ישמין לדוגמא. ישנן כוסות מדידה במיוחד לשם כך והתייעצו עם מומחים בכדי לדעת איך לחלק לו את הארוחות.

 

תנסו שלא לשנות לו את המזון

אחד הדברים המסוכנים הוא החלפת המזון לגור וזה מכיוון שלפעמים יש להם קושי להסתגל לשינוי. המזון שהם אוכלים מותאם להם ואם אנחנו מחליפים הרבה פעמים לוקח להם זמן עד שהם מתחילים לאכול מן המזון החדש בכלל וישנו קושי רב. אם החלטנו לבצע החלפת מזון לגור, אנחנו ממליצים לעשות את זה בהדרגה, קודם כל תנסו לערבב את האוכל עם האוכל הישן ולאט לאט להעביר את הגור.

מוזמנים להיכנס ולהתרשם: https://chowchow.co.il

 

גור כלבים בזוית צילום קרובה - תמונה להמחשה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גוף האדם
בריאות
איך להתמודד עם כאב באמצעות NLP

כאב הוא חלק משמעותי ולעיתים בלתי נמנע מהחיים. לפעמים הוא חריף, חד ומקומי, ופעמים אחרות, הוא יכול להיות כרוני ומפושט לכאורה. לפעמים הכאב הוא פיזי, ולעיתים הוא פסיכולוגי או רגשי.

מתנות קטנות שיחרטו רגעים גדולים
אירועים
מתנות קטנות שמזכירות רגעים טובים

אירועים חשובים, משמעותיים ומשמחים תופסים מקום חשוב בחיינו, שכן הם הזכרונות המשמעותיים שהולכים איתנו ומניעים אותנו קדימה. לאחר היציאה שלנו מהסגרים של הקורונה, ובהגיענו לתקופת הקיץ, אירועים שמחים ומשמעותיים הולכים