פרסום תוכניות בריאות ברדיו

תוכניות הבריאות ברדיו זוכות לאחוזי השמעה גבוהים מאוד, ולכן מהווים פלטפורמה מצוינת בעבור פרסום לבעלי עסקים המתמחים בתחום. כיצד עושים פרסום בתוכניות הבריאות? במאמר הבא נספק לכם את כל הפרטים.

 

תוכניות בריאות ברדיו – בין התוכניות האהודות ביותר ברדיו

המודעות לאורח חיים בריא וכן הרצון לחיות באופן טוב יותר הפכו את תוכניות הבריאות בתחנות הרדיו לאהודה מאוד, וזאת בשל הרצון של רבים לקבל טיפים ועצות לגבי אורח חיים בריא. בנוסף, בתוכניות רבות השדרים הינם רופאים בעלי שם אשר מעלים לתוכנית מאזינים, לצורך מתן ייעוץ רפואי ללא עלות. לכן, מדובר בנתיב פרסומי יוצא דופן בעבור עסקים אשר מתמחים בתחום הבריאות, וזאת בשל הפוטנציאל הגלום ברכישת מדיה פרסומית לצורך פרסום ברדיו. מדובר בפוטנציאל רחב היקף אותו יש לנצל בהקדם, בין אם אתם עוסקים בתחום הבריאות ואתם רופאים בעצמכם כדוגמת רופא שיניים בלוד ובין אם אתם חברה המתמחה בציוד רפואי. רכישת מדיה ברדיו תאפשר לכם להגיע לקהל יעד פוטנציאלי הנאמד בעשרות אלפי מאזינים, בפלטפורמה מתקדמת אשר משודרת באופן דיגיטלי הן בישראל והן בעולם. לכן, יש לנצל את ההזדמנות בהקדם ולהתחיל לתכנן את הקמפיין שלכם. כיצד תעשו את זה כמו מקצוענים? להלן כל הפרטים.

רדיו

כיצד מבצעים פרסום בתוכניות הבריאות?

על מנת לבצע פרסום בתוכניות הבריאות ברדיו, עליכם ליצור קשר עם חברת פרסום מובילה בתחומה אשר מציעה שירות של רכישת רכש מדיה, באמצעי הרדיו. מדובר ברכישה אשר מתבצעת בהתאם לצרכים שלכם, והיא מומלצת לביצוע רק לאחר ביצוע מחקר פלח שוק מקיף אודות קהל הלקוחות, כמו גם לאחר בחינה מעמיקה של נתוני האזנה של תוכנית הבריאות. חשוב לזכור כי העלות של רכישת מדיה מתבססת לא רק על מחירון התחנה, אלא גם על שעות הפריים טיים. ככל שהתוכנית יותר מצליחה, כך העלות תהיה בהתאם. עם זאת, מדובר בהשקעה משתלמת מאוד בעבור כל בעלי העסקים המתמחים בתחום הבריאות, במידה ואכן מתבצעת חשיבה מעמיקה על כל פרמטר, החל מתדירות הקמפיין ועד המסרים השיווקים והפרסומיים אשר יועברו באמצעות פלטפורמת הרדיו. אופציה נוספת לפרסום בתוכנית בריאות היא מתן חסות, אולם כאן מדובר בעלות גבוהה יותר ולכן התייעצות עם חברה מקצועית אשר תדע לספק לכם כבעלי עסקים בתחום הבריאות.

 

פרסום ברדיו – אפיק פרסומי יוצא מן הכלל בעבור עסקים

לסיכום, רכישה של מדיה ברדיו תאפשר לכם כבעלי עסקים להגיע לעשרות אלפי מאזינים וכן לצבור מוניטין ושם חיובי, כנתוני חסות לתוכנית הבריאות או כמפרסמים. מדובר בעמדה יוקרתית למדי, ולכן אנו מזמינים אתכם להתחיל וליצור את קמפיין החלומות שלכם, תוך חשיבה מעמיקה על הפרמטרים אותם ציינו לעיל, כל זאת בכדי ליצור בסופו של דבר קמפיין פרסומי חזק, יצירתי ובעל פוטנציאל לחשיפה מקיפה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחלות
בריאות
10 מחלות אשר מזכות בפטור ממס הכנסה

פטור ממס הכנסה הוא פטור משמעותי, המאפשר למקבל הפטור להגדיל באופן מעשי ומיידי את ההכנסות שלו. למרות שמדובר בפטור שעשוי להיות נחשק על ידי רבים, רק אנשים במצב בריאותי חמור,

איש שזקוק לעזרה
בריאות
איך לטפל בחרדה בצורה מושכלת

בשנים האחרונות ישנה עליה במודעות למחלות ותסמיני הנפש, חשיבותם, ודרכי הטיפול בהם. כמובן שאנחנו חווים מצבים בריאותיים פיזיים קשים, אך לא מעטים מהם הוכחו בתור תופעות לוואי של מחלות נפש