מתלבטים לגבי מסלולי ליסינג? בואו לגלות מה האפשרויות ולמי זה מתאים

אם עברה לכם בראש במחשבה לעשות ליסינג לרכב הגעתם למקום הנכון! במאמר הזה נעשה לכם סדר בכל מה שקשור לליסינג לרכב. נדבר על אילו מה זה בכלל ליסינג, מסלולי ליסינג קיימים ולמי זה יכול להתאים. אז תעלו הילוך ותתחילו לחלום על האוטו הבא שלכם, קדימה מתחילים!

 

מה זה ליסינג לרכב?

ליסינג הינה שיטה לרכישת רכב בתשלומים, כאשר לאורך תקופת הליסינג האוטו בשימוש הבלעדי שלכם. בתחילת הליסינג תשלמו מקדמה לחברה ולאחר מכן תשלום חודשי למשך תקופה של עד שלוש שנים. לאחר מכן תוכלו לרכוש את הרכב בהתאם להסכם שנחתם עם החברה כשהליסינג התחיל.

זו רק אופציה אחת, תוכלו גם לוותר על הרכישה ולהמשיך הלאה לרכב הבא שלכם אם בכך תבחרו. הודות ליתרונות הרבים של ליסינג יותר ויותר אנשים פרטיים וגם חברות גדולות בוחרים באופציה הזו. ליסינג הפך להיות מאד פופולרי ונפוץ בישראל בשנים האחרונות. למעשה, כיום 70% מהמכוניות החדשות נרכשות בעסקת ליסינג.

ליסינג רכב

 

מסלולי ליסינג שחשוב שתכירו

ההתפתחות הגדולה בתחום בשנים האחרונות הביאה איתה גם המון אופציות שונות לליסינג, כך שכל יחיד או חברה יכולים למצוא את המסלול שמתאים להם בדיוק. בעבר רק חברות יוכלו לעשות ליסינג, אך כיום יש אפשרות גם לאנשים פרטיים לעשות ליסינג ובקלות יחסית. חשוב לבחור בחברת ליסינג מעולה בעלת מוניטין מצוין והרבה ניסיון כגון renta  איתם תוכלו להרגיש שאתם בידיים בטוחות ומקצועיות לאורך כל הדרך!

 

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי מתאים בעיקר לחברות ולעסקים בעלי צי רכב בינוני עד גדול. לאורך תקופת הליסינג התפעולי הרכב בבעלות חברת הליסינג. במסגרת ההסכם שתעשו מול החברה תוכלו לבחור באופציה שהחברה מטפלת ומתחזקת את הרכב לרבות תיקונים ואף טיפולים שוטפים. לרוב במקרה של ליסינג תפעולי תקבע מסכת קילומטראז׳ לכל השנה, ממנה ניתן לחרוג בתשלום נוסף.

ליסינג תפעולי ימשך בין 36-45 חודשים. יתרונות של ליסינג תפעולי: סכום חודשי קבוע מראש. אין הפתעות בכל מה שנוגע להוצאות הרכב של החברה או העסק. בנוסף קיים עניין תחזוקת הרכב. תחזוקת הרכב והטיפול הם לרוב באחריות החברה ממנה תעשו את הליסינג. משמעות הדבר היא חסכון בזמן ובאנרגיות שלכם או של העובדים שלכם.

רכישת רכב

 

ליסינג מימוני

ליסינג מימוני מתאים בעיקר לעסקים בעלי צי רכב קטן. במסלול זה בוחרות לרוב חברות שמעוניינות לרכוש את הרכב בסופו של דבר במחיר הנוח שנקבע מראש. גם כאן תקופת הליסינג תהיה בין 36-45 חודשים. ההבדל המרכזי הוא שלרוב במצב הזה אחריות התחזוקה והטיפולים היא אצל הלקוח, כלומר עליכם. אך זה גם אומר שהתשלום החודשי יותר נמוך.

 

ליסינג פרטי

ליסינג פרטי כשמו כן הוא מתאים ונתפר במיוחד עבור אנשים פרטיים. אנשים רבים בוחרים במסלול זה בגלל ההקלה במיסים. בליסינג פרטי מחושב שווי השימוש ברכב לצורכי מס באופן ליניארי, כלומר העלאת תשלומי המס שישלם השכיר בגין רכב צמוד שקיבל ממקום עבודתו. כך שזה אידאלי לשכירים בשיתוף פעולה עם החברה בה הם עובדים. אלה הם שלושת המסלולים הכי מקובלים בישראל כיום. בחרו את המסלול המתאים לכם והחלו להנות מחווית נהיגה נפלאה!

הסכם נחתם

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סוגי מלגזות
רכב
הכירו 3 סוגים של מלגזות מומלצות לתעשייה

באזורי תעשייה יש ציוד מיוחד שאותו ניתן לראות רק באזורים הללו. הציוד הזה נחוץ לצורך התפעול של אזור התעשייה, ובחירה נכונה שלו תאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה יותר. היום נספר

מכוניות איטלקיות
רכב
מה היתרונות של רכבים איטלקיים?

הרכבים האיטלקיים מתאפיינים באיכות וחוש עיצובי מפותח. כאשר מתכננים רכב באיטליה, הם לוקחים בחשבון לא רק את היכולת הטכנית של הרכב, אלא גם את האסתטיקה שלו. התשוקה ליצירת מוצרים שמשלבים