מונחים חשובים בעולם ה SEO

אם גם אתם, בתור מנהלים עסקים שיש להם אתרים, מקבלים מעט פניות בכל יום ממקדמי אתרים שרוצים לתת לכם שירות, ברור שאתם תוהים מה מדובר. אומנם היום כולנו יודעים שללא קידום אתרים האתר שלנו לא באמת קיים, אך מה זה אומר בפועל? ומה אותו SEO שכולם מדברים עליו? התרגום של ראשי התיבות SEO לעברית הינו: אופטימיזציה למנועי חיפוש. במילים אחרות – מדובר על תהליך שכל המטרה שלו היא לקחת אתר שנמצא במקום מסוים בגוגל ולהביא אותו על ראש תוצאות החיפוש. הסיבה ברורה, כי כפי שכבר הזכרנו, הגולשים נכנסים כמעט תמיד רק לתוצאות הראשונות שגוגל מראה להם. אומנם אתם לא חייבים להכיר את התחום הזה לעומק כדי להבין על מה מדברים איתכם כל אותם מומחם שעובדים ב SEO, אך בהחלט יש כמה מונחים שרצוי להכיר יותר מקרוב.

הגדרות נתונים

  1. מילות מפתח – המונח הראשון שתמיד מדברים אתנו עליו כאשר מדברים על קידום אתרים הינו מחקר של מילות מפתח. משמעות הדברים היא שבכל אתרים ובכל עסק יש כמה מילות מפתח חשובות יותר מאחרות, ואלה למעשה המילים שהגולש כותב בגוגל כאשר הוא מחפש משהו שקשור לשירות שאתם נותנים. כך לדוגמא: “מלון באילת” יהווה בדרך כלל צמד מילות מפתח שאנשים יכתבו כשהם חולמים על חופשה באילת. יש משמעות אדירה למחקר מילות המפתח שכן עליו כל התהליך של הקידום מתבסס.
  2. תוכן האתר – בוודאי יצא לכם לקבל לא מעט הצעות מאותם מקדמים שהבטיחו, בין היתר, לכתוב לכם את התוכן לאתר. זה חשוב, והאמת היא, שזה חשוב מאוד. גוגל רואה את התוכן, עובר עליו, בודק אם הוא איכותי וגם שם לב האם הוא משתנה לעיתים תכופות. לכן, במידה ויהיה מי שינהל עבורכם את התוכן באתר, זה יקל עליכם מאוד את תהליך הקידום.
  3. מאמרי קידום – מאמרי קידום הינם מאמרים, שכפי ששמם מעיד, מטרתם היא לקדם את האתר שלכם. זה אומר שהם כוללים לרוב את מילות המפתח שאותן תרצו לקדם והם יקושרו למקומות הנכונים.
  4. קישורים מאתרים אחרים – אי אפשר לדבר על SEO ולא להזכיר את הקישורים שנרצה לבנות לאתרים אחרים. המונח המקצועי כאן הוא BACKLINKS ואכן מדובר על קישורים מאתרים לאתרים שבסופו של דבר יוצרים את התנועה הנכונה והרצויה. למשל, אם יש לכם אתר בתחום הסלולר, מוזמנים לכתוב כתבה איכותית לאתר grouper.co.il

התאמת האתר לנייד

עוד מגמה שבאה לידי ביטוי בזמן האחרון בעולם ה SEO, זה כמובן הנושא של התאמת האתר לשימוש בנייד. מחקרים רבים מראים שהיום הגולשים מעדיפים לעשות שימוש באתרים שמתאימים לנייד ולכן טבעי שגם אתם קיבלתם הצעה כזאת מחברת הקידום שאליה פניתם. חשוב לדעת שאומנם התאמת האתר לשימוש גם בנייד עולה לא פעם הרבה, זה עדיין משתלם. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו הלקוחות שלכם רוצים לקנות מכם משהו דרך המכשיר הנייד שלהם אך כיוון שהאתר שלכם לא מותאם, הם לא יכולים לעשות זאת. לכן שווה להשקיע לא רק בקידום האתר בדרכים השונות אלא גם להתאים אותו לכל מכשיר. אתם תראו שאומנם ההשקעה כאן לא מבוטלת אך בסופו של דבר זה ישתלם לכם וזה ישפיע לטובה על העסק שאתם מנהלים..

 קורס הסייבר הטוב ביותר בישראל להן לפרטים לחץ כאן.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים