מה זה אינץ'?

מידות אורך הם משהו שלא זהה בכל העולם. בעוד שבמדינת ישראל אנחנו רגילים רק לשיטה המטרית, ברחבי העולם יש שיטות נוספות למדידת אורכים. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא מדידת אורך בעזרת אינץ', מידה שנוהגת בארה"ב, אבל גם בעוד מקומות. אנחנו כאן כדי לספר לכם את כל מה שחשוב לדעת על האינץ', וכמובן איך לחשב את היחס בינו לבין ס"מ. 

 

אינץ'

אם היינו שואלים ישראלים מהי מידת האורך האינץ', סביר להניח שהוא היה חושב שמדובר על מידה שקיימת רק בעולם של צגים אלקטרוניים. את מסכי המחשב, הטלפון והטלוויזיה באמת נהוג למדוד לפי אינצ'ים גם בישראל, אולם מעבר לזה, כנראה שלא תתקלו במידה הזו בשום מקום אחר.

לעומת זאת, יש הרבה מאוד מקומות שבהם דווקא האינץ' הוא המידה הפופולרית, ולכן חשוב לדעת מהו היחס המדויק של אינץ לס"מ. אפשר כמובן לזכור שהיחס בין אינץ' לס"מ הוא יחס של 1:2.54, כלומר כל אינץ' אחד שווה ל2.54 ס"מ, אולם יש דרכים יעילות יותר לחשב את היחס בין אינץ' לס"מ.

אינץ' עד ס"מ

חישוב בעזרת מחשבון המרות

מחשבון המרות הוא מחשבון שנועד לבצע בדיוק את הפעולה הזו. אל המחשבון אתם יכולים להכניס ערך מסוים של אינצ'ים והוא כבר יחזיר לכם את השווי המדויק שלו בס"מ. המחשבון פועל בצורה מהירה, ולא קיים מצב שבו הוא יבצע טעות חישוב. למעשה, זוהי הדרך הכי טובה עבורכם לדעת כמה בדיוק שווה המידה שלכם בס"מ, בלי להתאמץ יותר מידי, ובלי להסתכן באפשרות של טעות.

 

איפה זה פוגש אותנו

כאמור, בישראל אין הרבה מקומות שבהם אנחנו פוגשים את האינץ', אך אסור לכם לחשוב שבגלל זה מדובר על מידה לא חשובה. בעת הזמנה של פריטים מחו"ל כמו בגדים, רהיטים או מסכים סביר להניח שהמידות שיהיו מפורטות בזמנה יינתנו לכם באינצ'ים. חשוב שתהיה לכם האופציה לבצע המרה של המידות הללו, כדי לא למצוא את עצמכם עם מוצרים שלא מתאימים לכם.

אינץ' עד ס"מ

מידות נוספות

אז אחרי שהבנתם שס"מ היא לא הדרך היחידה למדוד אורך של דברים, כדי מאוד לדעת שיש מידות נוספות שבישראל אנחנו משתמשים בהן אך ברחבי העולם יש מידות אחרות זה נכון לגבי מדידת טמפרטורה, מדידת משקל או מסה וכיו"ב. אחרי שהכרתם את מחשבון ההמרות אתם לא צריכים לדאוג, כיון שכל מידה שאתם לא מכירים תוכל להיות מתורגמת למידה מוכרת בלחיצת כפתור.

 

לסיכום

אינץ' היא מידת אורך, שאמנם לא כל כך פופולרית בישראל אולם ברחבי העולם יש הרבה מאוד מקומות שזוהי מידת האורך המקובלת. במידה ואתם זקוקים לבצע המרה של אינץ' לס"מ, ואתם לא מעוניינים לבצע את החישוב בכוחות עצמכם, תוכלו פשוט להכניס את הערך באינצ'ים אל מחשבון ההמרות. בלחיצת כפתור המחשבון יחזיר לכם את הערך המדויק בס"מ, וכך תוכלו לדעת את האורך.

אינץ' עד ס"מ

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עולם השידוכים
כללי
האם יש שידוכים גם למעמד הגבוה?

בעידן הדיגיטלי, בו קשרים חברתיים נוצרים בקלות דרך מסכים, עולם השידוכים עובר טרנספורמציה משמעותית. לצד אפליקציות ההיכרויות והאתרים הרבים, משרדי שידוכים ממשיכים לתפקד כשחקן מרכזי בחיפוש אחר אהבה, תוך התמקדות

הבית החיצוני
כללי
5 רעיונות לשיפור המראה החיצוני של הבית

שיפור המראה החיצוני של הבית לא רק מגביר את האטרקטיביות שלו, אלא גם יכול להגדיל משמעותית את ערך השוק שלו ולספק תחושת גאווה וסיפוק לבעלי הבית. בין אם מתכננים למכור

5  דברים שיקלו על פרוייקט השיפוצים של הבנין
כללי
5  דברים שיקלו על פרוייקט השיפוצים של הבנין

שיפוץ בניין, יכול להיות מאמץ מורכב ומאתגר. עם זאת, עם האסטרטגיות והכלים הנכונים, התהליך יכול להפוך להרבה יותר חלק ויעיל. במאמר אינפורמטיבי זה, נציג בפניכם חמישה גורמים מרכזיים שיכולים להפוך

איך לבחור את רופא השיניים המושלם
כללי
איך לבחור את רופא השיניים המושלם

טיפולי שיניים הם חלק ממכלול המאמצים שאנו עושים לשמירה על הבריאות. על מנת לטפל בשיניים כמו שצריך חשוב לא רק לשמור על היגיינת הפה, אלא גם לבחור רופא שיניים מושלם.

מתי כדאי לפנות לסוכנות לביטוח פנסיוני
כללי
מתי כדאי לפנות לסוכנות לביטוח פנסיוני?

ביטוח פנסיוני הוא חלק בלתי נפרד כאשר מתכננים לפרוש מהעבודה. חשוב לתכנן את הפרישה ולהבין מה מצפה לכם. המאמר יפרט מתי כדאי לפנות לסוכנות ביטוח פנסיוני   במה עוסקת הסוכנות