מדריך לאיתור נזילות מא’ עד ת’

איתור נזילות הוא תהליך מורכב, לא מספיק רק לראות את אזור הנזילה, אלא צריך לדעת בדיוק מהיכן היא מגיעה ובנוסף לכל זה לוודא שלא קיימים מוקדי סיכון לנזילה דומים בשטח.

לכן, בכדי לאתר את הנזילה הכנו לכם את המדריך הטוב ביותר שתוכלו למצוא שיעזור לאתר את הנזילה.

 

שלבי איתור הנזילה

רגע לפני שאתם רצים להזמין שירות של אינסטלטור או כל איש מקצוע אחר שאחראי לבדיקת נזילות, יש כמה פעולות פשוטות אותם כדאי לעשות.

כלי עבודה

 

בדיקת לחץ

בדיקת לחץ המים, היא פעולה אותה אתם יכולים לעשות באופן עצמאי ללא צורך בהזמנת איש מקצוע, כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט מאוד.

ראשית, בכל בית קיימת ניאגרה של שירותים, יש לסגור את הצינור המוביל מים אל הניאגרה באופן מלא, אם קיימים מספר חדרי שירותים בבית, יש לסגור את כל הצינורות האלו.

הסיבה לכך היא מכיוון והניאגרה לא סוגרת באופן הרמטי את זרימת המים, בנוסף יש לוודא כי אין מישהו שיפתח במהלך הבדיקה את המים בבית, אם יש צינור המוליך מים אל מכונת הכביסה על אותה מערכת מים, גם את הצינור הזה יש לסגור ואין להפעיל את מכונת הכביסה בזמן הבדיקה.

אחרי שסגרתם את כל הברזים בבית, יש לגשת לאזור בו מותקן שעון המים, ולסגור את הצינור המוביל מים לתוך השעון.

ישנן מספר דרכים לבצע זאת, אך ברוב המקרים מדובר על ברז מים, שסגירתו היא פשוטה באמצעות ידית, יש להזיז את כיוון הידית בשונה מכיוון הצינור, והיא תעצור את זרימת המים.

אחרי המים סגורים יש להמתין כ – חמש עד עשר דקות (מומלץ עשר דקות) ואז לפתוח את ברז המים הראשי, אם ראיתם כי שעון המים התחיל להסתובב, המשמעות היא כי ייתכן מאוד שיש לכם נזילה, גם אם לא ראיתם אותה, קיימת נזילה סמויה. כאן עליכם לפנות באופן מיידי לחברה העוסקת ומומחית בתחום של איתור נזילה סמויה, בכדי שאותה חברה תגיע ובאמצעות המכשור המתאים תבדוק את כל מערכת המים ותדע היכן הנזילה ובמה יש לטפל.

 

איתור הנזילה :

אם שעון המים לא התחיל להסתובב ועדיין ראיתם סימני רטיבות, על קירות או מאחורי מסתורי כביסה וניאגרת השירותים, הסבירות כי הנזילה נובעת מגורם אחר ולא מחייב כי היא נובעת מהצנרת.

סיבות נוספות הן בעיות איטום, במערכות מים קיים גם ניקוז, מקרים בהם ניקוז המים הוא הגורם לנזילה מצריכים בדיקה של איש מקצוע, שיגיע ויוודא באופן מקצועי מהו הגורם לנזילה מאזור הניקוז וייתן את ההמלצות המקצועיות שלו ואת דרכי הטיפול.

 

טיפול בנזילה :

לכל סוג נזילה יש דרכי טיפול שונות, אם מדובר על נזילה הנגרמת מצנרת המים, לרבות נזילה ממערכת הניקוז, איש המקצוע אליו צריכים לפנות הוא שרבב, אך אם מדובר על הנזילה הנגרמת בעקבות חדירת מי גשמים מהגג או מהחלון, יש לפנות לאיש איטום מקצועי.

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים