לייקים לאינסטגרם הם חובה לכל בית עסק או מותג – או שלא? המומחים עונים

כיום אין כמעט עסק או מותג שלא משתמשים באינסטגרם על מנת לקבל חשיפה ולהשפיע.

האם הלייקים הם חובה? האם בלי לייקים משיגים את אותן התוצאות? על כך  במאמר הבא.

 

חשיפה ברשתות החברתיות

כל עסק המכבד את עצמו פותח היום דף עסקי ברשתות החברתיות פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכד’. כיום לא מספיק להקים רק אתר אינטרנטי ולמכור, אלא להיות חשוף לקהלים רבים. מאחר שהכל מתנהל היום ברשתות החברתיות זהו המקום בו ניתן למצוא את הכי הרבה חשיפה ולהפוך לפופולרי ומשפיע. באינסטגרם יש הרבה תנועה מכל הגילאים ולכן זוהי הרשת האידיאלית ביותר על מנת להפוך למותג. יתרה מכך, האינסטגרם נוח לשימוש ובעל יתרונות רבים.

 

היתרונות של האינסטגרם

האינסטגרם הוא כלי רלוונטי ושוקק חיים צעירים שאליהם ניתן להיחשף באמצעות הפרסום. האינסטגרם גם יודע איך לפלח את המשתמשים שלו ולחשוף בפניהם את הפוסטים הרלוונטיים ולכן נחסך מהעסקים פרסום באמצעים אחרים. בנוסף, האלגוריתם שלו יכול לנתח מי נחשף לפוסטים או לסטורי של העסק, מי הם העוקבים שלו ומה כמותם. כל אלו מקנים לנו אמת מידה על יעילות הפרסום. אך לא רק זאת. האינסטגרם בודק את האינטראקציה שיש ללקוחות עם התכנים שהעסק מפרסם ואת מידת המעורבות שלהם. כאשר יש מעורבות גדולה של תגובות ולייקים, הוא מעניק לפוסט דירוג גבוה וכך למעשה חושף אותו בפני קהלים נוספים.

 

כיצד יוצרים אינטראקציה באינסטגרם?

הפרסומים באינסטגרם צריכים להיות שוטפים ובתדירות קבועה. לא מספיק להעלות רק פוסטים או תמונות עם טקסט. חשוב לגוון ולהעלות גם סרטוני וידיאו, סרטונים בשידור חי וסטוריס. חשוב שתמונות המוצרים יהיו ברורות ומומלץ להעלות פוסטים עם מבצעים, הנחות או שירותים חדשים ועוד. אל תתביישו לבקש בפוסט או בסטורי לסמן לייק או להגיב כי זה המקום בו האינטראקציה עם הקהל מתחילה. כאשר מסמנים לכם לייק או מגיבים (ולא רק עם אימוג’י חייכן) הדירוג שלכם יתחיל לעלות ותחשפו ליותר ויותר משתמשים. זה לא קורה ביום אחד ולוקח זמן להיחשף ולצבור עוקבים ולייקים. אם כן, איך להשיג לייקים באינסטגרם במהירות?

 

איך משיגים לייקים במהירות?

הדרך הטובה ביותר להשיג לייקים לפוסטים באינסטגרם במהירות היא על ידי קנייה שלהם. היום ישנן חברות המספקות שירותי שיווק ברשתות החברתיות ומוכרות לייקים, תגובות ועוקבים לעסקים ואנשים פרטיים המעוניינים לקדם את העסק שלהם מהר. כאשר קונים לייקים או מוצרים דומים ניתן לצבור תאוצה ברמת החשיפה מכיוון שהאלגוריתם של אינסטגרם מזהה שהחשבון שלכם פעיל ומלא בתנועה. ישנה אפשרות להרכיב חבילה המשלבת לייקים, תגובות ומספר עוקבים גדול ולהתאים אותה לעסק. אין זה אומר שמיד תקבלו את כל החבילה. כדי שהלייקים והתגובות ייראו אמינים ואיכותיים, בכל יום מטפטפים עוד ועוד עד שמסיימים את החבילה.

 

דף עסקי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים