חיסכון בכח אדם – כך תעשו את זה נכון

כאשר אנו חולפים על פני אתר בנייה, ניתן רק לדמיין כמה אנשי מקצוע מועסקים באתר ועל כמות כוח האדם הנדרשת כדי לתפעל אותו בשוטף. אך הטכנולוגיה מתפתחת ומקלה משמעותית גם בתחום הזה, כאשר השימוש במתקני הרמה הפך לחלק אינטגרלי מענפים רבים, לרבות ענף הבנייה, הצביעה, ההובלות ואגפי העירייה השונים. במאמר זה נציג את היתרונות המשמעותיים בציוד הרמה בהיבטי חיסכון בכוח אדם. 

 

המרוץ אחר הייעול

הקצב המסחרר של ההתפתחות הטכנולוגית נובע מהצורך לשמור על אפקטיביות מקסימלית בכל היבטי החיים. אם נוסיף לכך את הניסיון לצמצם את השימוש בכוח אדם, נגלה שהיכולת של מתקני ההרמה לחסוך בכוח אדם היא יעילה במיוחד. ציוד הרמה מאפשר פחות פועלים שמסכנים את עצמם, וגם חיסכון משמעותי בזמן העבודה עצמו, מה שמוזיל את העלויות עבור החברה ששוכרת את שירותי ציוד ההרמה.

 

כוח האדם הנדרש

השכרת שירותיו של מנוף הרמה מצריכה כוח אדם מצומצם במיוחד. למשל, במקרה של העברת דירה, מנוף הרמה יכול להיות חסכוני ומומלץ, שכן הפעלתו דורשת מפעיל מנוף אחד ואדם נוסף שיפקח על העבודה מבחוץ. ניתן לחסוך את עבודתם של שני מובילים לפחות, בעלות מינימלית של כמה מאות שקלים. מדובר בעסקה משתלמת לכל הצדדים, המעסיק מקצר את זמני העבודה והלקוח משלם פחות ומסיים את ההובלה מוקדם מהצפוי.

 

עבודות צביעה מורכבות

השימוש בציוד הרמה גם בתחום הצביעה הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד. בעבר היה נהוג להעלות את הצבעים לעבודה לגובה באמצעות רתמות סנפלינג, אך מדובר בעבודה קשה, לא יעילה כאשר מדובר בשטח עבודה גדול וכמובן, בעלת סיכונים בטיחותיים מיותרים. כניסת מתקני ההרמה לתמונה מצמצמת את כמות הצבעים הנדרשים לעבודה, תוך שמירה על סביבת עבודה בטיחותית ואיכותית.

 

הכלי אינו מתעייף

במות ההרמה הן בעצם כלים חשמליים כבדים, שהם כמובן יעילים יותר מעובדים שעשויים להתעייף. ציוד הרמה יכול לעבוד ברצף ובאין מפריע, ולסיים עבודות מורכבות בזמנים קצרים יותר בצורה משמעותית מאשר עבודות התלויות בהספק של כוח אדם. לסיכומו של עניין, שני אנשים, מפעיל ומפקח עבודה, מסיימים מהר יותר עבודה של עשרה. משתלם, לא?

 

בטיחות

הדבר הכי חשוב בכל עבודה בגובה היא שמירה על הבטיחות. לכן, ניתן לומר בפה מלא שאדם שעובד על פיגום או סולם נמצא בסיכון גבוה הרבה יותר ממפעיל במות הרמה, או עובד הנמצא על הבמה ומבצע את עבודתו על כלי מגודר ובטיחותי. ציוד ההרמה תמיד בעל תן תקן אירופאי של כללי הבטיחות המחמירים ביותר, המייצר ביטחון ושומר על בריאותם של העובדים.

במדינה בו אנו שומעים ללא הרף על תאונות עבודות באתרי בנייה, המשמעות של שימוש בציוד בטוח ויעיל היא בגדר בשורה של ממש, כל עוד המפעילים מחזיקים ברישיון המתאים ועברו את ההסמכה הנדרשת.

ציוד הרמה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
החלפת צינורות
כללי
החלפת צנרת – כל מה שרציתם לדעת בנושא

החלפה של צנרת הינה מצב שעשוי לבוא לידי ביטוי במצבים שבהם נעשה שיפוץ במבנה או כאשר יש צורך בשדרוג שלו. שכן, החפירות גורמות לא פעם שלא בכוונה להרס של הצנרת

הכרויות בשנת 2022
כללי
הכרויות בשנת 2022

זו שנת 2022 ועולם ההיכרויות השתנה לחלוטין. נגמרו הימים של שיחות מביכות והחלפת מבטים ביישנים בבר או בפארק, אנחנו צוללים הישר לעולם ההיכרויות באינטרנט, בו כל אחד יכול למצוא את

כללי
רומא כמו שמעולם לא ראיתם

רומא היא עיר שלא דומה לשום עיר. עם ההיסטוריה הארוכה והמפורסמת שלה, אין זה פלא מדוע היא אחת מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. בתור התחלה, רומא היא בירת איטליה וממוקמת

חִתוּלִים,
כללי
חיתולים למבוגרים – ההבדלים בין החברות השונות

חיתולים למבוגרים מאפשרים לבני הגיל השלישי פתרון אסתטי, נוח וזול לתופעת בריחת השתן האופיינית לגיל זה. באמצעות מוצרי הספיגה המגוונים בגודלם ובכושר הספיגה שלכם ניתן לעבור לילות שקטים ויבשים, לצאת