איך לבחור זר פרחים לחתונה

אם אתם קוראים את המאמר הזה, אתם כנראה עומדים להתחתן – מזל טוב! אחד הנושאים שהכי מעסיקים זוגות מאורסים לפני החתונה הוא סידור הפרחים

באירוע.

לבחירת זרי הפרחים בחתונה יש השפעה רבה על המראה הכללי של האירוע, ובאירועים מסוימים הם אף מכתיבים את קו העיצוב של החתונה כולה.

לכן, לפני שאתם מבצעים החלטה משמעותית שכזאת, עליכם לדעת מה הם הקריטריונים לבחירת זר פרחים לחתונה, אותם נפרט עבורכם במאמר זה.

 

צבע

צבע הפרחים הוא הגורם הראשון והחשוב ביותר שאותו תבחנו. צבע הפרחים בחתונה הוא הגורם המשפיע והבולט ביותר כשמדובר בסידורי פרחים. בחתונות, נהוג להרכיב זרים מפרחים בצבעים בהירים. דוגמה לכך היא זר פרחים המורכב מפרחים לבנים, ופרחים בצבע בהיר אחר כמו ורוד או צהוב. הפרחים הבהירים משתלבים בצורה מופלאה עם השמלה הלבנה של הכלה, ומעצימים את יופיה. עם זאת, הבחירה היא שלכם, ותוכלו לבחור גם בצבעים אחרים. לדוגמה, תוכלו לבחור זרי פרחים בצבע אדום, אשר יקנו לחתונה שלכם אווירה רומנטית עוצמתית.

 

מספר עלי הכותרת

הקריטריון הבא אותו תצטרכו לבחור הוא מספר עלי הכותרת של הפרחים. ככלל, פרח בעל עלי כותרת רבים יותר נחשב למרשים יותר, ואילו פרח בעל מספר מועט של עלי כותרת נחשב לצנוע ועדין יותר. ביחרו במספר עלי כותרת שיתאים לאופי החתונה. חתונות צנועות יותר מתאפיינות לרוב בפרחים בעלי מספר עלי כותרת נמוך, ומשווים לחתונה מראה יפה ועדין. לעומת זאת, חתונות גרנדיוזיות מתאפיינות בפרחים בעלי מספר רב של עלי כותרת, ומהווים את הנגיעה הסופית שכל חתונה גדולה זקוקה לה.

 

גודל עלי הכותרת

בדומה למספר עלי הכותרת, גם גודל עלי הכותרת צריך להיות תואם לאופי החתונה. עלי כותרת גדולים נחשבים גם הם למרשימים יותר, ומתאימים לחתונות גדולות. עלי כותרת קטנים נחשבים לעדינים יותר ומתאימים לחתונות צנועות.

 

מספר הפרחים בזר

בדומה לשני הקריטריונים האחרונים, גם מספר הפרחים בזר צריך להתאים לקו הכללי של החתונה, לאופי שלה, ולגודלה. זרי פרחים גדולים יותר הם מרשימים יותר, ומשווים לחתונה מראה יוקרתי, ועל כן מתאימים לחתונות גדולות. חתונות קטנות יותר מתאפיינות לרוב בזרי פרחים קטנים יותר, בהם יש מספר פרחים קטן יותר. יש לציין גם שגודל הזר משפיע מאוד על המחיר שלו. בנוסף, זר פרחים גדול תופס מקום רב על כל שולחן. לכן, זרים גדולים הכוללים מספר רב של פרחים מתאימים אך ורק לחתונות בהן השולחנות גדולים יחסית, על מנת להימנע מצפיפות.

 

סיכום

כאמור, בחירת זרי הפרחים בחתונה היא החלטה משמעותית, והיא עשויה להשפיע על אופי החתונה כולה. ביחרו בצבע שמתאים לאווירה של החתונה, ומומלץ גם להתאים אותו לצבע של שמלת הכלה. בכל הקשור לגודל הזר ומידותיו, הלא הן גודל עלי הכותרת, מספרם, ומספר הפרחים בזר, ישנו חוק אחד חשוב: “גודל הזר כגודל האירוע”. אם תרצו להזמין פרחים איכותיים עבור החתונה שלכם, תוכלו להיעזר באתר האינטרנט של פיונה: https://fiona.co.il

 

וורדים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים