המדריך המלא לניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה היא הדגם החדשני ביותר בתחום האסלות הן מבחינה שימושית והן מבחינה עיצובית.

לניאגרה הסמויה ישנם יתרונות וחסרונות אותם יפרט המאמר.

קבלו את המדריך המלא לניאגרה סמויה.

 

מהי ניאגרה סמויה?

ניאגרה סמויה היא הטרנד האחרון של האסלות. יש לה מיכל הדחה המותקן בתוך הקיר ומחופה בקרמיקה, ומלבד מכסה שירות ולחצן הפעלה היא אינה נראית. לעומתה, לניאגרה הרגילה מיכל הדחה בולט ולחצן הפעלה המחובר לניאגרה עצמה. מבחינה עיצובית, הניאגרה הסמויה יותר אסתטית ובעלת יתרונות נוספים שלצידם יש גם כמה חסרונות.

 

יתרונות וחסרונות של הניאגרה הסמויה

מבחינה אסתטית הניאגרה הסמויה אינה מורגשת ונראית כפריט עיצובי בחדר האמבטיה המשולב בתוך הקיר. קל לנקות אותה ולנקות מתחתיה כיוון שהיא תלויה ואינה עומדת על הריצוף. מנגד, החיסרון הבולט שלה הוא בעת תקלה. בשל העובדה שמכסה ההדחה בנוי בתוך הקיר, לא ניתן לפתוח אותו בקלות כמו בניאגרה הרגילה ולבדוק את המצוף שבתוכו וחלקי המנגנון האחרים. כאשר יש תקלה צריך לפרק את הלחצן שלה ולהוציא את מנגנון ההדחה דרך פתח קטן כדי לתקן. למרות זאת אינסטלטור מקצועי מיומן לעשות זאת במהירות אם כי זו עבודה רבה יותר מתיקון ניאגרה רגילה. חיסרון נוסף הם חלקי החילוף. החלקים צריכים להיות על פי הדגם שלה ולא תמיד הם זמינים, בייחוד אם הניאגרה תוצרת חוץ.

 

איך מתקינים ניאגרה סמויה?

על מנת להתקין את הניאגרה הסמויה יש צורך באינסטלטור. אינסטלטורים 24 שעות בבאר שבע ובאזורים אחרים בארץ לא יצטרכו לחצוב בקיר, אלא יתקינו אותה על הקיר ויבנו מצדה השני קיר נוסף מגבס אותו יחפו בקרמיקה. קיר הגבס קל יותר להתקנה מאשר קיר בטון אך גם קיר לבנים יכול להיות פתרון אפקטיבי כי הוא אינו סופג מים כמו הגבס ועמיד לזמן ארוך. במידה וחוצבים בקיר על מנת להתקין את הניאגרה, מתקבל מראה אסתטי יותר. כאשר בוחרים ניאגרה סמויה חשוב לבחור במיכל הדחה המתאים לקיר אותו בונים האינסטלטורים, מגבס או מבלוקים. כדי להכין את התשתית ולחבר את הניאגרה למים יש להכין מוטות הברגה המתאימות לניאגרה. גם מיכל ההדחה צריך להיות ממולא במים בהתאם לסוג הקיר שיבנה. בקיר מגבס חצי מיכל יהיה מחופה מגבס וחצי מבטון. אם מדובר בבלוקים הם צריכים להיבנות מצדי המכל עד לגובה הברך ולאחר שמתקינים רשת מקדימה מטייחים מסביב בבטון. רק לאחר יממה היציקה מתייבשת ואז ניתן לכסות הכל באריחי קרמיקה ומתקינים את לחצן ההדחה.

 

אילו הוצאות יהיו בהתקנת ניאגרה סמויה?

ברוב החנויות המחיר של כל חלק נקבע לחוד ולא קומפלט. כלומר, רוכשים ניאגרה, אסלה תלויה ומיכל הדחה. בנוסף קחו בחשבון הוצאה על הכנת התשתית, בניית קיר גבס או בלוקים ועלות הקרמיקה.

לסיכום, ניאגרה סמויה יותר יקרה מהניאגרה הגלויה, אך מבחינה עיצובית יפה יותר.

 

חלל מעוצב

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משקף על החול
אופנה
הטרנדים החמים שאתם חייבים להכיר לקיץ הבא

משקפי שמש משמשות אותנו לכל עונות השנה, אך העונה החמה ביותר (תרתי משמע) היא עונת הקיץ. אחרי חורף ארוך, כולנו רוצים לספוג שמש וללכת בהנאה באוויר החמים בחוץ. האקלים הישראלי

Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד