המדריך לבחירת עדשות – 5 סוגי עדשות מולטיפוקל

אנחנו בטוחים שכבר שמעתם את צירוף המילים – עדשות מולטיפוקל, אבל האם אתם יודעים מה זה בכלל אומר? הלכנו לבדוק איזה סוגים יש ולמי הן מתאימות, כל הפרטים נמצאים בפנים.

 

מהן עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל הן עדשות שנותנות מענה לאנשים שהראייה שלהם מקרוב אינה טובה, וגם הראייה שלכם מרחוק אינה מספקת, במקום שאנשים כאלו יחליפו בין שני זוגות משקפיים, עדשות מולטיפוקל משלבות בתוכן כמה טווחי ראייה ובכך מאפשרות ראייה טובה בכל טווחי הראייה.

עדשות המולטיפוקל שיפרו רבות את איכות החיים ל האנשים אשר עד כה היו צריכים להחליף בין שני זוגות משקפיים כמה פעמים ביום. ישנם כמה סוגים של עדשות מולטיפוקל, כדאי להתייעץ עם אופטומטריסט על מנת לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

ההבדלים בין העדשות כוללים הבדל בעיצוב, מבנה, מענה על הצרכים וכמובן גם המחיר, עדשות מתקדמות יכולות להגיע למחירים גבוהים של עשרות אלפי שקלים.

 

עדשות בסיסיות – עדשות בי פוקל

עדשות בי פוקל הן בעצם עדשות הכוללות צירוף של שתי עדשות, החלק העליון שלהן מכיל עדשה לטווח רחוק, החלק התחתון שלהן מכיל עדשה לראייה מקרוב. לעדשות מהסוג הזה יש חיסרון בכך שהמעבר בין טווחי  הראייה הוא מאוד חד, מה שעלול לגרום לאנשים המרכיבים את העדשות האלו לכאבי ראש וסחרחורות עד ההסתגלות לעדשות.

לעדשות הביפוקל יותר קשה להתרגל מאשר לסוגי העדשות האחרות, אך הן הכי זולות.

 

עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל אלו עדשות המכילות 3 טווחי ראייה, טווח לראייה מרחוק, טווח לראייה מקרוב וטווח ביניים, טווח הביניים גורם למעבר חלק יותר, דבר שמקל על ההתרגלות לעדשות החדשות וגורם לפחות תופעות לוואי מאשר הביפוקל ומקצר משמעותית את הזמן הנדרש להסתגלות

 

עדשות SEIKO

אלו עדשות חדשניות ומתקדמות אשר נותנות טווח רחב יותר של ראייה מרחוק וראייה מקרוב, עם הפחתה של איזור הביניים. הן קלות ודקות יותר מאשר מקפי הפלסטיק הרגילות, הראייה איתן מרגישה יותר קלה וטבעית, ויש להן מספר יתרונות נוספים:

  • העדשות יכוות להגיע במעברי צבעים וגוון אשר מתכהה בזמן החשיפה לשמש.
  • לעדשות ישנו ציפוי נגד השתקפות כך שישנה ראייה חדה יותר.
  • העדשות מכילות משטח דומה מים ולכלו.

 

עדשה לשימוש במשרד – עדשת אופיס

זוהי העדשה הנפוצה ביותר וגם הכי שימושית מתוך עדשות המולטיפוקל, הוא תוכננה באופו המותאם לעבודה מול מחשב, היא כוללת 2 טווחי מיקוד ראייה, מיקוד לטווח קצר ומיקוד לטווח בינוני, ובכך זה מאפשר נוחות בעבודה מול המחשב בטווח הבינוני ונוחות בקריאה בטווח הקצר.

זה מאוד מקל על הראייה לאנשים שעובדים מול המחשב רוב היום , כיוון שאין להם צורך בטווח ראייה רחוק.בסוף יום העבודה כדאי להחליף לעדשות הכוללות טווח ראייה רחוק

 

לסיכום

במאמר סקרנו מה הן עדשות מולטיפוקל וסוגי עדשות שונים, אנחנו מקווים שהמאמר יעזור לך להחליט על העדשות הטובות ביותר שיענו לצרכים שלך.

קופסת עדשות

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחלות
בריאות
10 מחלות אשר מזכות בפטור ממס הכנסה

פטור ממס הכנסה הוא פטור משמעותי, המאפשר למקבל הפטור להגדיל באופן מעשי ומיידי את ההכנסות שלו. למרות שמדובר בפטור שעשוי להיות נחשק על ידי רבים, רק אנשים במצב בריאותי חמור,

איש שזקוק לעזרה
בריאות
איך לטפל בחרדה בצורה מושכלת

בשנים האחרונות ישנה עליה במודעות למחלות ותסמיני הנפש, חשיבותם, ודרכי הטיפול בהם. כמובן שאנחנו חווים מצבים בריאותיים פיזיים קשים, אך לא מעטים מהם הוכחו בתור תופעות לוואי של מחלות נפש

חלק בגוף האדם
בריאות
טיפול באופטיון – האם הטיפול באמת יעיל

האופטיון היא לא תרופה, אין תופעות לוואי בשימושה ולמרות זאת הפיתוח ישראלי בדמות הקסדה שנלחמת בסרטן מוח על ידי שימוש בשדות חשמליים, מאריכה משמעותית את חייהם של החולים בגליובלסטומה בהרבה