הכירו 3 סוגים של מלגזות מומלצות לתעשייה

באזורי תעשייה יש ציוד מיוחד שאותו ניתן לראות רק באזורים הללו. הציוד הזה נחוץ לצורך התפעול של אזור התעשייה, ובחירה נכונה שלו תאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה יותר. היום נספר לכם על החשיבות של מלגזות לאזורי תעשייה, וכמובן מה המלגזה שהכי מתאימה לצרכים שלכם.

 

מלגזות

מלגזה היא רכב תפעולי שנועד לסייע לנו בהרמה משאות כבדים. למלגזות יש שימוש רב במרכזי מסחר, אזורי תעשייה ואפילו שטחי בנייה. כיום יש מספר רב של סוגי מלגזות, כאשר המטרה שלנו היא להתאים את המלגזה לצרכים שלנו. המלגזות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים וכפי שתוכלו לראות כאן hangcha.co.il יש מלגזות לכל סוג עבודה. המלגזה הראשונה עליה נדבר מיועדת לשטח.

רכב תפעולי

 

מלגזות שטח

מלגזות שטח, כפי שניתן להבין מהשם שלהן מיועדת לעבודה בשטח. הצמיגים שלהם בנויים בצורה כזו שתאפשר להם לנסוע גם בשטח שאינו סלול, ויכולת ההרמה שלהן היא כזו שמאפשרת להן להרים חומרי בניין. מלגזות לשטח פועלות בדרך כלל על סולר, מתוך הבנה שנוח יותר לתדלק אותן בשטח עם סולר מאשר למצוא חיבור מתאים לחשמל.

 

מלגזות להרמה בחללי אחסון

אם יש לכם חלל אחסון גדול, מלגזה היא ציוד חובה. כדי להרים ולהוריד משאות בצורה יעילה בשטח האחסון אתם חייבים מלגזה, מה גם שהמלגזה תאפשר לכם לשנע את את הציוד שהורדתם בלי להזדקק לכלי רכב נוסף. במלגזות לשטחי אחסון חשוב לבדוק מה גובה ההרמה ולא רק את יכולת נשיאת המשקל, כיון שגובה הרמה גבוה יותר יאפשר לכם להרחיב את שטח האחסון כלפי מעלה.

 

מלגזות חשמליות

מלגזות חשמליות הן ייחודיות בכך שההנעה שלהן היא על גבי חשמל. עד לפני כמה שנים ההנעה של המלגזות הייתה באמצעות סולר, מה שגרם לכך שלא היה אפשר להשתמש בהן בחללים סגורים. מגזות שפועלות על חשמל מתאימות לשימוש גם במקומות סגורים והן כמובן שקטות יותר מאשר מלגזות רגילות. חשוב לשים לב שבדרך כלל יכולת ההרמה של המלגזות הללו נמוכה יותר.

מלגזות שטח

 

איך בוחרים מלגזה ועל מה חשוב להקפיד

בבחירה של מלגזה יש שני נתונים שאתם צריכים לקחת בחשבון. הנתון הראשון הוא כמובן יכולת הנשיאה שלה. לכל מלגזה יש יכולת נשיאה שונה, ובהתאם לסוג המשאות אותם אתם רוצים לשים על גבי המלגזה אתם צריכים לבחור אותה. בנוסף, בדקו שהתקציב שיש לכם לטובת רכישת המלגזה מאפשר לכם לרכוש את הכלי שאתם צריכים, בלי להתפשר על מלגזה לא איכותית.

 

לסיכום

מלגזות הן כלים ממונעים שנועדו להרמה ושינוע של משאות כבדים באזורי תעשייה. בבחירה של מלגזה יש כמה נתונים שצריכים להיות בתודעה שלנו כמו המחיר של המלגזה וכמובן יכולת הנשיאה שלה. הדבר החשוב ביותר לזכור הוא שהמלגזה צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם. כאן סיפרנו לכם על שלושה סוגים של מלגזות איכותיות.

מלגזות חשמליות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מכוניות איטלקיות
רכב
מה היתרונות של רכבים איטלקיים?

הרכבים האיטלקיים מתאפיינים באיכות וחוש עיצובי מפותח. כאשר מתכננים רכב באיטליה, הם לוקחים בחשבון לא רק את היכולת הטכנית של הרכב, אלא גם את האסתטיקה שלו. התשוקה ליצירת מוצרים שמשלבים