הטריפל של בזק: מה מציעים לנו וכמה זה באמת עולה?

במשך שנים שלטה הוט בשוק הטריפלים, עד שנכנסה בזק לתמונה ואפשרה לנו ליהנות מתחרות על המחירים, מהשוואה חכמה יותר ומהאופציה לעבור לחברה אחרת, אם לא נהיה מרוצים. אז מה מחכה לכם בטריפל של בזק? סמארט קאט השוואת מחירים עם כל הפרטים:

 

מה כולל הטריפל ובאיזה מסלול לבחור?

טריפל הוא חבילה המשלבת בין שירותי אינטרנט, טלוויזיה וקו טלפון ביתי. כל טריפל יכול להציע מגוון מסלולים, כאשר חשוב לבחור במסלול שמתאים לצרכים האישיים שלכם. כך למשל, חשוב להסתכל על מהירות הגלישה ומגוון הערוצים המוצעים לכם בטלוויזיה. מכיוון שההתאמות האלה לא תמיד הולכות יד ביד עם המחיר הכי זול, אל תתפתו לרכוש מוצר זול ודל, שלא יענה לכם על הצרכים בשירותי התקשורת בבית. כשאתם בודקים את המסלול, זכרו לבדוק גם את העלויות המתלוות אליו כמו: עלות ההתקנה, עלות ממיר נוסף, עלות הראוטר, שדרוג במהירות הגלישה והתייקרות החבילה כעבור תקופה מסוימת. בענף הטריפלים הקטן אך מתפתח, כל אלו עשויים להיות בתוספת תשלום לחבילה הרגילה שתרכשו וחשוב לבדוק כמה הם יעלו לכם.

 

מה מציעים בטריפל של בזק?

חבילת הטריפל החדשה שמציעה בזק באמצעות חברת בזק בינלאומי, מציעה מנוי לקו הטלפון הביתי של בזק עם 300 דקות שיחה בחודש, אינטרנט 40 מגה ומנוי לחבילת הטלוויזיה של סטינג TV, מותג הלואו קוסט מבית yes.

 

כמה זה עולה לנו?

קשה לתת מחיר מדויק לטריפל של בזק, משום שבבזק בינלאומי, ברוב החבילות שהם משווקים, נמסרים מחירים בצורה מאוד מבלבלת. מחירי החבילות לא אחידים לאורך התקופה וכאמור, התוספות כמו הרחבת מהירות הגלישה או תוספת ממיר יהיו בתשלום נוסף, דבר שהנציגים לא מוסרים כאשר הם מפרטים לגבי מחיר הטריפל. לכן הערכת המחיר הממוצעת היא כ-190 ₪ בכל חודש בשנה הראשונה וכ-240 ₪ לחודש החל מהשנה השנייה.

התחשיב בוצע על פי הצעה לחבילת טריפל עם חודשיים ראשונים במחיר של 100 ₪ בחודש, כאשר יתר השנה (10 חודשים נוספים) במחיר של 200 ₪ לחודש. בשנה לאחר מכן הסכום עולה ל-230 ₪ בחודש + 10 ₪ לחודש על הראוטר. החבילה כוללת סטרימר ראשון ללא עלות, כל סטרימר נוסף בעלות של 20 ₪ לחודש. שדרוג מהירות הגלישה מ-40 ל-100 מגה בתוספת של 10 ₪ לחודש. לכל אלו יש להוסיף את עלות ההתקנה – כ-120 ₪ ואת עלות המשלוח סביב 50 ₪.

 

מה רואים בסטינג טיוי?

להבדיל מחברת יס, המתבססת על שידורי לוויין, סטינג TV מבוססת על רשת האינטרנט. המנויים יקבלו חבילה משפחתית מורחבת עם 4 מערוצי הסרטים של yes, yes דוקו, 10 ערוצי ילדים, ערוצי סדרות, ערוצי מדע וטבע, חבילת הערוצים הישראליים כולל ערוצי החדשות, החינוכית וערוץ 24. בנוסף לכל אלה קיימת ספריית VOD עם כ-1000 סרטים וסדרות המתחדשים אוטומטית ובתדירות גבוהה. חבילת הספורט הינה בתשלום נוסף.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים