תזמינו אותו הביתה – החלפת מצבר עד הבית תחסוך לכם זמן

צריכים להחליף מצבר ולא רוצים לשלם על גרירה של הרכב למוסך? באמצעות לירון מצברים תוכלו לקבל שירות החלפת מצבר עד הבית, ובכך לחסוך גם זמן – וגם כסף.

מצבר – חובה של תחזוקה לאורך כל השנה

עבור רבים הפעולה של החלפת מצברים היא פעולה מסובכת, אשר דורשת זמן ומאמץ. מאחר ורובנו לא יודעים מתי המצבר עומד לסיים את חייו, אנו נתקלים לא פעם במצב שבו אנחנו בזמן נסיעה נתקעים עם רכב שלא מניע וזאת משום שהמצבר איננו פעול, מה שמחייב להזמין גרר של המוסך וכן שהייה במוסך עד התקנת המצבר. בלירן מצברים מסבירים כי ניתן להימנע מהמצב הזה, זאת ע”י בדיקה של מתח וטעינה לרכב בכל חצי שנה וזאת על מנת לוודא כי המצבר אכן עובד בצורה תקינה. בנוסף, מומלץ לבצע בדיקה של מי המצבר בכל אחת מהפקקים ושטיפה של פני המצבר והחיבורים מהאבנית שהצטברו. בנוסף, יש לבצע טעינה קבועה של המצבר וניתוק כמו גם להעביר את המצבר אחת לתקופה כאמור לחברה אשר מתמחה בתחום ובאמצעות כלים מקצועיים כמו שיש אצל לירון מצברים ניתן לוודא את תקינות המצבר. לתחזוקה נכונה של המצבר יש חשיבות רבה, זאת משום שבמידה ותקפידו לבצע תחזוקה שוטפת לא תצטרכו להחליף את המצב בכל שנה אלא רק בסוף תקופת השימוש שלו, אשר עומדת על בין 3-4 שנים, בהתאם לסוג המצבר והאחראיות אשר ניתנת עליו.

החלפה מצבר

החלפת מצבר עד הבית

 במידה ואתם נאלצים להחליף את המצבר, זאת משום שהוא אינו פועל או איננו עובד כראוי חשוב לבדוק כי ההתקנה של המצבר מתבצעת ע”י צוות מקצועי אשר יודע להתאים בדיוק את המצבר המתאים והאיכותי ביותר עבור הרכב שלך, ולא לבצע זאת באופן עצמאי, זאת משום שרוב האנשים אינם יודעים כיצד להתאים את המצבר הנכון והמתאים ביותר עבור הרכב שלהם. לכן, חשוב מאוד להקפיד כי כאשר מגיע צוות מקצועי לביצוע ההתקנה חשוב לוודא כי מדובר במצבר חדש המגיע עם אחראיות יצרן. בנוסף, החלפת המצבר יכולה להתבצע הן במוסך או באמצעות הגעה עד הבית, פעולה אשר יכולה להוזיל באופן משמעותי את העלויות. לירון מצברים היא החברה המובילה בישראל כיום לשירות החלפת מצבר אשר מתבצע עד בית הלקוח. לכן אתם יכולים להזמין אותו הביתה כך שהחלפת המצבר תחסוך לכם זמן רב.

מעוניינים להכין את הרכב לחורף ולרכוש מצבר חדש? אצל לירון מצברים תוכלו לקבל שירות החלפת מצבר ברמת גן אן בכל מקום אחר בארץ עד הבית, 24 שעות ביממה וזאת במחיר משתלם אשר מתאים לכל כיס עם צוות מקצועי אשר בקיא בתחום ויידע להתאים עבורכם את המצבר הטוב ביותר עבור הרכב שלכם. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ותיאום הגעה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גוף האדם
בריאות
איך להתמודד עם כאב באמצעות NLP

כאב הוא חלק משמעותי ולעיתים בלתי נמנע מהחיים. לפעמים הוא חריף, חד ומקומי, ופעמים אחרות, הוא יכול להיות כרוני ומפושט לכאורה. לפעמים הכאב הוא פיזי, ולעיתים הוא פסיכולוגי או רגשי.

מתנות קטנות שיחרטו רגעים גדולים
אירועים
מתנות קטנות שמזכירות רגעים טובים

אירועים חשובים, משמעותיים ומשמחים תופסים מקום חשוב בחיינו, שכן הם הזכרונות המשמעותיים שהולכים איתנו ומניעים אותנו קדימה. לאחר היציאה שלנו מהסגרים של הקורונה, ובהגיענו לתקופת הקיץ, אירועים שמחים ומשמעותיים הולכים