מהי הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה?

חיפוש עבודה כיום היא משימה לא פשוטה, במיוחד בתחומים ומקצועות בהם הביקוש לעבודה גדול מהיצע המשרות הקיים בשוק. עם זאת, אם מחפשים מספיק טוב – אפשר למצוא הצעות עבודה טובות ומעניינות, שיוכלו להתאים לכישורים ולרצונות שלכם. היכן תוכלו לחפש הצעות עבודה?

 

הדרך הוותיקה והמוכרת – הצעות עבודה באתרי דרושים

אתרי דרושים אמנם זו האופציה הוותיקה ביותר, אך לעיתים קרובות היא גם היעילה ביותר. אתרי הדרושים של היום בנויים בצורה שמאפשרת למחפש העבודה נוחות מרבית – ניתן לסנן את הצעות העבודה לפי פרמטרים שאתם קובעים (מיקום המשרה, תיאור התפקיד, היקף המשרה ועוד).

באתרים אלו גם תוכלו להגיש את קורות החיים שלכם למספר רב של מקומות עבודה, וכך להגדיל את הסיכוי שאחד ממקומות אלו יחזור אליכם ויתאם ריאיון המשך.

 

קבוצות חיפוש עבודה ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות משחקות תפקיד חשוב במציאת עבודה בימינו. ישנן קבוצות רבות של מחפשי עבודה ברשתות אלו, אשר אליהן מעסיקים רבים מעלים את המשרות הפנויות שיש אצלם ואת דרישות התפקיד.

נוסף על כך, גם אם אתם לא נמצאים בקבוצות אלו באופן אקטיבי – מעסיקים רבים בוחרים לפרסם את המשרות הפנויות במשרד שלהם מיוזמתם, במטרה שהן ייחשפו למספר רב של אנשים. אם ראיתם לאחרונה פרסומת של מקום עבודה שמחפש עובדים בין דפדוף של סטורי אחד לאחר, זהו בדיוק אותו פרסום נועד למשוך אתכם ולהגיש מועמדות למשרה המוצעת.

 

ירידי תעסוקה

אמנם תקופת הקורונה מהווה מגבלה רצינית על קיום של ירידי תעסוקה למחפשי עבודה (או באופן כללי על קיום של כל התקהלות באשר היא), אך בימים כתיקונם זוהי אופציה מעולה למצוא עבודה.

ירידי התעסוקה מתקיימים על ידי גופים וארגונים שונים, ולרוב מיועדים לפלח שוק של מחפשי עבודה בתחומים ספציפיים. כך למשל מתקיים מדי שנה יריד תעסוקה ליוצאי יחידות טכנולוגיות בצבא, שבהם תוכלו למצוא משרדי הייטק רבים שמחפשים אחר עובדים בתחום זה.

 

מצאת עבודה? כך תוכל לוודא שזכויות העובד שלך לא נפגעות

אם מצאתם עבודה, או שאתם עדיין בחיפוש אחר משרת החלומות – חשוב לדעת ולהכיר את זכויות העובד שמגיעות לכם לפי חוק.

גם אם טרם מצאתם עבודה, חשוב שתדעו שמעסיק פוטנציאלי לא יכול לדחות את בקשת העבודה שלכם מסיבה שאינה רלוונטית לתחום העבודה (קריטריונים כמו גיל, מין, מוצא, דת, השקפת עולם וכיוצא באלו). אם כבר מצאתם עבודה, דעו שמאותן סיבות בדיוק (כאלו שאינן ענייניות לתחום העבודה) לא ניתן לפטר אתכם, או למנוע מכם קידום בעבודה.

את הפירוט המלא על זכויות העובדים שמגיעות לכם תוכלו למצוא באתר של איתי אדרת – עורך דין לדיני עבודה, שמתמחה בנושאים של זכויות עובדים, שכר עבודה וביטוח לאומי. עורך הדין ידאג שכל הזכויות שלכם יישמרו ויכובדו כחוק!

פטיש משפטי וספרים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Investments
נדל"ן
מהו שכר טרחה עורך דין מקרקעין / נדל”ן?

עורך דין לענייני נדל״ן ומקרקעין הוא המפתח שלכם לעסקה בטוחה שקשורה לנדל״ן. עסקי הנדל״ן יכולים להיות בעלי חוקים נוקשים, לכן מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין לפני שחותמים על חוזים, במיוחד

איש דיגיטל
עסקים
מיתוג עסקי – איך זה יכול להציל חברות ענק

מיתוג עסקי הוא כלי עוצמתי וחשוב מאוד שיש לעסק. באמצעותו ניתן ליצור תדמית טובה, אמון, בטחון והצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר לעיצוב לוגו מושך ושם קליט. הוא כולל מגוון תהליכים