אתה נהג חדש? שלוש עובדות מעניינות שחשוב שתכיר

אם בדיוק קיבלת את הרשיון שלך ואתה נהג חדש – ברכותינו. קבלת רשיון נהיגה הוא רגע מאד משמח. אתם זוכים בעצמאות וחופש ולפתע כל העולם פתוח לפניכם. קבלת רשיון חדש הוא רגע משנה חיים שמאפשר תחושת חופש שלא הכרתם. עכשיו אתם יכולים לנסוע בקלות לטיולים עם החברים, לצימר עם חברה, לצאת לדייטים, לנסוע לבקר חבר שעבר לגור רחוק ועוד ועוד.

עד כה הייתם תלויים באחרים, או בתחבורה הציבורית, אבל כעת התחיל שלב חדש בחיים! אז אם אתם נהגים חדשים מזל טוב! אנחנו מאחלים לכם להנות מהתקופה הקסומה הזו בה הכל חדש. זכרו לנהוג בזהירות יתרה וכך לשמור על עצמכם ועל האנשים שנוסעים איתכם. ריכזנו עבורכם את שלוש העובדות שהכי חושב שתכירו בתור נהגים, קדימה מתחילים!

 

עובדה ראשונה – אם אין לכם רכב, תוכלו לשכור!

היום בניגוד לפעם, האפשרות לשכור רכב פתוחה גם עבור נהגים חדשים. כיום חברות ביטוח רבות, מקצועיות ומצוינות מציעות רכבים להשכרה גם לנהגים צעירים. השכרת רכב היא פתרון מעולה למצב בו אין לכם אוטו. למעשה העדר אוטו הוא אחד המצבים הנפוצים ביותר בקרב נהגים חדשים. לרוב, נהגים חדשים יהיו בשלב ביניים בחיים שלהם – בין התיכון לצבא.

במרבית המקרים יהיה זה לא חכם להשקיע ברכישת רכב נהג החדש. קניית אוטו היא איננה עניין של מה בכך. הקנייה עצמה, אחזקת הרכב ודברים נוספים כגון ביטוח יכולים להפוך לסכומים גדולים במהרה. נכון, שאם אתם גרים עם ההורים תוכלו לשאול את האוטו שלהם, אבל לא תמיד הרכב יהיה זמין, וזה תמיד יהיה מוגבל בזמן, לפי לו״ז ההורה ובצדק.

בגלל כל הסיבות האלה חשוב להכיר את האפשרויות של השכרת רכב. חשוב מאד לבחור בחברה מצוינת, בעלת מוניטין מעולה שתאפשר לכם השכרת רכב קלילה ובטוחה. לפרטים על אחת מחברות ההשכרת הרכב הכי טובות בארץ renta-car.co.il. כאן יציעו לכם מגוון ענק של אפשרויות, מקצועיות ואיכות ללא תחרות ובמחירים מעולים.

עובדה ראשונה – אם אין לכם רכב, תוכלו לשכור! 

עובדה שניה – ההגדרה של נהג חדש או צעיר משתנה בהתאם לגיל!

לא כולם יודעים שהגיל משחק תפקיד בנוגע להגדרה של נהג צעיר או חדש, ובהתאם לכך ישנם גם חוקים אחרים. נהג צעיר הוא כל מי שגילו מתחת לגיל 24 והוא חייב לנהוג עם נהג מלווה במשך שישה חודשים. כאשר זמני הליווי משתנים אחרי שלושה חודשים.

בשלושת החודשים הראשונים יש חובת ליווי גם ביום וגם בלילה. אחרי שלושה חודשים חובת הליווי נשארת בלילה בלבד נשארת בלילה לבד. גם למספר שעות הליווי יש תפקיד, משך הליווי יעמוד על 50 שעות לפחות מהם 20 שעות נהיגה בדרך עירונית, 15 שעות נהיגה בדרך שאינה עירונית ו- 15 שעות נהיגה בלילה.

עובדה שניה – ההגדרה של נהג חדש או צעיר משתנה בהתאם לגיל! 

עובדה שלישית – אחוזי תאונות הדרכים עולות משנה לשנה

העובדה האחרונה היא חשובה אם כי מאד מצערת. חשוב שתדעו שתאונות דרכים הן דבר נפוץ ואחוזי התאונות עולים משנה לשנה. לכן היו זהירים, חכמים, פיקחים ופיכחים ושימרו על עצמכם, זה הכי חשוב! לסיכום, רשיון נהיגה חדש הוא דבר משמח ומרגש. וודאו כי אתם נוהגים ברכבים בטוחים ושמרו על עצמכם! בהצלחה ונסיעה נעימה!

אתה נהג חדש שלוש עובדות מעניינות שחשוב שתכיר

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סוגי מלגזות
רכב
הכירו 3 סוגים של מלגזות מומלצות לתעשייה

באזורי תעשייה יש ציוד מיוחד שאותו ניתן לראות רק באזורים הללו. הציוד הזה נחוץ לצורך התפעול של אזור התעשייה, ובחירה נכונה שלו תאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה יותר. היום נספר

מכוניות איטלקיות
רכב
מה היתרונות של רכבים איטלקיים?

הרכבים האיטלקיים מתאפיינים באיכות וחוש עיצובי מפותח. כאשר מתכננים רכב באיטליה, הם לוקחים בחשבון לא רק את היכולת הטכנית של הרכב, אלא גם את האסתטיקה שלו. התשוקה ליצירת מוצרים שמשלבים