האם דוקרני יונים עלולים לפגוע ביונים?

הרבה אנשים מעוניינים לטפל ביונים שנמצאות בסביבת המגורים שלהם. יונים אינן נחשבות לבעל חיים ידידותי, במיוחד לא בסביבה המודרנית בה אנחנו חיים. היונה אוהבת לקנן במקומות שאינם גבוהים מדי, כך שבניינים או בתים הצמודים לקרקע אלו סביבות אידאליות עבורה.

זה לא הופך את הדבר לנוח מבחינתנו, ולכן קיימים מספר פתרונות שונים להרחקה. רבים תוהים האם כדאי להשתמש בדוקרנים, וחוששים שאולי דוקרני יונים עלולים לפגוע בגוף היונה. החלטנו לעשות לכם סדר בנושא.

 

דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים הם אחד מיני פתרונות רבים שיש בשוק כיום להרחקה של יונים. הדוקרנים הללו עובדים בצורה פשוטה מאוד. מדובר על משטח ישר וחלק, שעל חלק אחד שלו הותקנו דוקרנים.

החלק השני נשאר חלק וישר, ללא התקנה של פרטים שונים, כמו הדוקרנים שהותקנו בחלק האחר, על מנת שניתן יהיה להניח את הדוקרנים על משטח כלשהו. כל פתרון שמיועד להרחקת יונים הוא פתרון ייחודי בפני עצמו, עם יתרונות וחסרונות מסוימים. דוקרנים נגד יונים מתאימים למספר מקרים בהם אתם נדרשים להרחיק יונים.

 

המטרה: הרחקה

חשוב לציין – המטרה של דוקרנים נגד יונים היא להרחיק את היונה ממקום כלשהו. אין פתרון נגד יונים שאמור להסב להן נזק מתוך כוונה תחילה. מאחורי כל פתרון עומדת מחשבה של הרחקת היונה, כאשר הצורה בה עוצב הפתרון ודרך השימוש בו אמורים לבטא את הרצון הזה. הדבר נכון גם לגבי דוקרני יונים.

 

יונה אינה נפצעת מדוקרנים נגד יונים

ובכל זאת, רבים תוהים האם יונה נפצעת או נפגעת מדוקרנים נגד יונים. התשובה היא לא. דוקרני יונים אמורים בעיקר למנוע מהיונה את האפשרות הפשוטה לנחות ולעמוד על מקומות ספציפיים, שבהם מציבים את הדוקרנים. לכל היותר, היונה עשויה להרגיש תחושה לא נעימה בעת הנחיתה, אך מכאן ועד פגיעה או פציעה – המרחק רב.

 

מדוע דווקא דוקרנים?

קיימים כיום פתרונות רבים נגד יונים. מערכות טכנולוגיות מתקדמות, רשתות נגד יונים ואפילו דחלילם שאמורים להרחיק את היונים. השימוש בדוקרני יונים מאפשר דברים שפתרונות אחרים לא מסוגלים לתת. בנוסף, ככל שתגוונו את אמצעי ההרחקה שלכם נגד היונים, כך הסיכוי שההרחקה תהיה יעילה הוא גבוה יותר.

 

היכן ניתן להציב אותם?

המקום הפשוט ביותר שניתן להציב בו דוקרני יונים הוא עדן החלון. אתם פותחים את החלון, מרימים את התריס ופשוט מציבים את המשטח של הדוקרנים, עד לרמה כזאת שאם יונה תרצה לנחות על עדן החלון, היא לא תהיה מסוגלת לעשות זאת.

 

באופן עצמי או עם איש מקצוע

רוב הפתרונות של הרחקה נגד יונים דורשים התקנה מקצועית עם איש מקצוע מיומן ומנוסה. דווקא דוקרנים נגד יונים הם פתרון שמאפשר לכם לעבוד לבד, מכיוון שכל מה שצריך הוא להציב אותו. ניתן בכל זאת להסתייע באיש מקצוע, שידע היכן להציב את הדוקרנים בצורה הטובה ביותר.

קוצים של יונים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחולל חמצן
כללי
כל היתרונות של מחולל חמצן נייד

מחוללי חמצן ניידים הם מכשירים רפואיים שעוזרים באספקת חמצן גבוהה לאנשים הנדרשים לכך. בעבר, חולים שהיו זקוקים לאספקת חמצן גבוהה, נאלצו לסחוב איתם לכל מקום בלוני חמצן מסורבלים ומסוכנים. כיום,

מחלות המזכות בפטור ממס הכנסה
כללי
אילו מחלות כרוניות מזכות בפטור ממס הכנסה?

מחלות כרוניות הן מצבים בריאותיים לא פשוטים, שמאלצים את המתמודדים איתן לשנות את שגרת חייהם ולהתאים אותה בכדי לשמור על בריאותם וגופם. הרשויות השונות במדינה נוקטות במספר צעדים בכדי לעזור

טיפולי השתלת שיער
כללי
הלכה למעשה – איך מבצעים טיפולי השתלת שיער?

כישראלים, קיימים הרבה תחומים בהם אנחנו מצטיינים ברמה בינלאומית, בניהם ניתן למנות גם התקרחות גברית. למעשה, רוב הגברים בישראל יקריחו בשלב כזה או אחר במהלך החיים. אך מה שפעם היה

ויאגרה גנרית
כללי
מהי ויאגרה גנרית?

ויאגרה גנרית כשמה כן היא – גרסה גנרית לתרופה הפופולרית לבעיות זיקפה, ויאגרה. היא מורכבת מאותו חומר פעיל, סילדנפיל ציטראט, ופועלת באותו אופן כמו המוצר המקורי. ויאגרה גנרית היא אלטרנטיבה

התקנת מצלמות אבטחה
כללי
איך מרשתים בית פרטי במצלמות אבטחה?

חיבור בית פרטי לרשת מצלמות אבטחה היא דרך יעילה לנטר את הבטיחות, ההגנה והאבטחה של הבית והרכוש. לצערנו, כששיעור הפשיעה הולך וגדל, אין ספק שמדובר בצורך בסיסי וחיוני להבטיח שהבית

איך להתכונן לחורף בצורה מיטבית
כללי
איך להתכונן לחורף בצורה מיטבית

כל אחד יודע שצריך להתכונן לחורף מראש באופן מיטבי מכל מיני בחינות. החל מארגון נכון של הבית, העסק וארון הבגדים האישי שיש לנו בבית. יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק