3 דגשים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

בחירה של חברת ניקיון אינה עניין של מה בכך. יש כל מיני פרמטרים שחשוב מאוד לבחון מראש רגע לפני שעורכים התחייבות אל מול חברה שכזו. אתם לא צריכים לתהות יותר מידי בנוגע להליך של בחירת חברת ניקיון מקצועית, שכן, כתבנו עבורכם את המדריך הנוכחי שיאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה המקצועית ביותר.

 

רקע בנוגע לכתיבת המדריך הנוכחי

את המדריך הנוכחי החלטנו לכתוב לאחר שבחרנו בחברת ניקיון (שחשבנו שהיא מקצועית) עבור המשרדים שלנו. אנו מודים, היינו חסרי ידע בתחום כשיצרנו קשר עם החברה. עשינו זאת מבלי לערוך בירור מקיף ומבלי לדעת בכלל שיש דגשים שחשוב להיות מודעים אליהם וליישם אותם רגע לפני שמתחייבים. לאחר שהבנו שטעינו, היה לנו ברור מהם 3 הדגשים שאנחנו נשים לב אליהם כשנבחר חברת ניקיון חדשה. בחרנו להציג את הדגשים הללו במדריך ברשת, כדי שאחרים לא יטעו כמונו ויגיעו ישר אל חברה מקצועית ואמינה.

 

דגש מספר 1 שיאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית

הדגש הראשון שאתם פשוט חייבים לשים לב אליו כשאתם בוחרים חברת ניקיון הוא המעקב. כשאתם מזמינים חברת ניקיון, אתם צריכים להיות בטוחים שמתבצע מעקב כלשהו אחר העובדים. שכן, אנחנו גילינו שעובדי הניקיון שהיו אצלנו לא ניקו כלל כפי שציפינו מהם או יותר נכון, כפי שסוכם אל מול הנהלת החברה. התברר לנו שחברת ניקיון מקצועית עוקבת באופן קבוע אחר העובדים ומבררת עמם שהם אכן ניקו את המקומות המיועדים.

 

דגש מספר 2 שיאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית

הדגש השני הוא לבדוק שמדובר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום. שכן, חברה שרק לאחרונה נפתחה, היא כזו שגייסה עובדים חדשים שאין לה היכרות מעמיקה אתם. לעומת זאת, חברה מקצועית בעלת וותק תחזיק בעובדים לאורך זמן, פשוט בגלל שהם עשויים להישאר במקום מקצועי שמעריך את העבודה שלהם.

 

דגש מספר 3 שיאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברת ניקיון מקצועית

הדגש ה- 3 והאחרון זה בירור אודות החברה. אל תבחרו חברת ניקיון באופן אקראי! תבדקו באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות את חוות הדעת שנכתבו בעבר על החברה:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • פורומים

אם אתם לא מעורים ברשתות החברתיות וברשת באופן כללי, אתם תמיד יכולים לפנות לקולגות שעובדים עם חברת ניקיון לניקוי הבית או העסק שלהם ולשאול אותם: האם אתם מרוצים מרמת הניקיון? האם יש מעקב? האם הייתם מגדירים את החברה כמקצועית? אם כן, יש לכם את כל הדגשים הדרושים ואתם יכולים ליצור קשר עם החברה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הדגשים לבחירת חברת ניקיון מקצועית. כעת נותר לכם רק ליישם אותם וליהנות ממרחב נקי ברמה גבוהה ביותר. מאחלים לכם בחירה מהנה ונכונה!

חומרי ניקיון

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אבחון ADHD
בעלי מקצוע
כיצד מאבחנים בעיות קשב וריכוז?

הפרעת קשב וריכוז מופיעה אצל 7% -10% מן הילדים ברמה כזו או אחרת ולעיתים קרובות גם מלווה בהפרעות נוספות כגון חרדה חברתית, קושי בויסות הרגשי, בעיות התנהגות, אימפולסיביות וקשיים בהתארגנות.

מלכודת
בעלי מקצוע
הציוד הדרוש ללכידת עכברים

לפני כמה ימים גילינו שיש לנו עכבר בבניין והדבר גרם להיסטריה רבה. השכנים כולם יצאו לחפש את הציוד הדרוש ללכידה של עכברים. נספר לכם שבסופו של דבר כולם חזרו עם

, פייתון
בעלי מקצוע
הכל על קורס פייתון

בימינו, אנו חיים בעידן בו הייטק מהווה מילה נרדפת לשכר גבוה. למעשה, שוק ההייטק הולך ומתפתח בקצב מסחרר, והביקוש לעובדי משרות ההייטק לא נגמר. אחד מהכישורים הנדרשים ביותר בהקשר של

אחזקת מבנים
בעלי מקצוע
מה כרוך באחזקת מבנים? 

בשנים האחרונות, שירות של אחזקת מבנים הפך להיות נפוץ לא רק בקרב בנייני משרדים למיניהם, אלא גם בקרב בניינים שמשמשים למגורים. הדבר גרם לנו להבין כי יש צורך בכתיבת סדרת

חייה
בעלי מקצוע
מגרשים את באטמן: מה כרוך בהרחקת עטלפים?

מעטים יודעים שעטלף עשוי להיות יצור לא רצוי בחצרות, גינות ומקומות ציבוריים שונים. אלו שמגלים את העובדה הזו הם מי שבדרך כלל מבינים שהעטלף מפריע להם והם רוצים להרחיק אותו

ארגזים
בעלי מקצוע
מה הן פתרונות אריזה?

בכל מעבר דירה, משלוח של רהיטים או העברה של חפצים ממקום למקום, האריזה שלהם מציבה בפנינו אתגר לא קטן. מעבר לחפצים הפשוטים שאותם אנחנו יכולים לארוז בכוחות עצמנו, ישנם חפצים