כיצד לתכנן ולהקים גינה מלאכותית

גינות הן חלק בלתי נפרד מכל בית פרטי וחלק שאותו יותר ויותר בעלי דירות בעלי מרפסת מאמצים. בדרך אל יצירה של הגינה החלומית צריכים להבין כמה דברים די חשובים, ורק לאחר מכן להתקדם אל עבר הפעולה של רכישה והתקנה במיקום שיהפוך לגינה אמיתית מצמחים מלאכותיים.

 

מבינים אלו צמחים קיימים

כאשר רוצים ליצור גינה יפה, כמובן שבוחרים מחסן שיתאים וגם אם מדובר בשטח מצומצם עבור הקמה של גינה וגם אם מדובר בשטח נדיב למדי, חייבים קודם כל להבין את המקום הזה שבו רוצים להקים את הגינה החדשה ולאחר מכן לברר אלו סוגים של צמחים יכולים להיות באותה הגינה מלכתחילה. דבר זה מצריך מעין היכרות ראשונית עם העולם הזה של הצמחים, כולל צמחים שהם שיחים, צמחי שרך, צמחים מטפסים, עצים עם פרי מאכל, עצי נוי ופרחים. העולם של הצמחים הוא רחב למדי, וכדאי להבין מה אוהבים ומעדיפים מכל מה שקיים בארץ, ומה מתוך כל אלה יתאים בסופו של דבר עבור המקום הזה שבו רוצים לשתול גינה שלמה.

עצים מלאכותיים

 

כמה זה עולה לכם

כשרוצים לשדרג גינה קיימת או להקים גינה מבראשית, אחד מן הדברים שאותם חייבים לקחת בחשבון הוא את העלות שאותה מתכוונים להוציא. הקמה של גינה היא אינו דבר זול, בייחוד אם מדובר בצמחייה אמיתית, וכאן ישנה האופציה של יצירה של גינה יפהפייה רק על ידי הבחירה ושילוב של צמחים שהם לגמרי מלאכותיים. כך גם מוזילים את העלות באופן משמעותי וגם נהנים מגינה מעוצבת שממנה כולם נהנים.

 

יוצרים גיוון של צמחיה

על מנת שגינה תראה יפה וססגונית זה חשוב לדעת כיצד לגוון אותה. הגיוון הזה כולל גם צמחים מכל מיני גדלים מבחינת הרוחב שלהם וגם צמחים שהם גבוהי קומה ונמוכים, מבחינת הגודל שלהם לגובה. זה חשוב לבצע עירוב של כל מיני צבעים של צמחים, כי יש כאלה שלהם יש גוונים שונים של ירוק, כאלה בגווני צהוב, כאלה בגווני אדום וכדומה. דבר נוסף שאותו יש לקחת בחשבון הוא הגיוון בפריחה. זה יכול להיות נפלא שתהיה צמחיה שתפרח בעונה של הקיץ, כזו שתפרח בעונה של החורף, ולא לחכות שנה שלמה עבור כמה פרחים שיופיעו להם בגינה.

 

פונים אל יועץ מקצועי

אם לא ממש יודעים מה להתקין מבחינה של ידע בעולם הצמחים, הדבר הכי פשוט הוא להזמין הבייתה אדריכל נוף מקצועי, שיוכל להתאים את הגינה הכי יפה כולל כל האלמנטים שנמצאים מסביב לה. אנשים שאר עוסקים בגינון למחייתם יודעים היטב כיצד ליצור את השילוב הכי מושלם בין הסוגים השונים של הצמחים, אבל ישנה דרך נוספת שכוללת שימוש בצמחייה מלאכותית, שעבורה לא צריכים איש מקצוע, כי אם למצוא את המקום שבו יש את כל העירוב הזה של הצמחים, החל מפרחים ועד לסוגים שונים של עצים מלאכותיים, ומשם ליצור את הצמחייה המגוונת שתביא אל מראה גינה מושלם ונעים.

 

פועלים לפי תכנון קיים

רוצים גינה כמו של השכן? אין כל בעיה. פשוט לוקחים את התמונה של הגינה הנחשקת אתכם והולכים אל עבר חנות שבה יש מכירה של צמחיה מלאכותית. שם, בצורה די פשוטה בוחרים את כל אותם הצמחים אשר נראים הכי קרוב שאפשר אל המראה שאותו מחפשים, ומציבים את כל מה שנרכש לאחר מכן במיקום הייעודי. הדגמים של צמחייה מלאכותית הם כה רבים, עד כי ניתן ליצור גינה שלמה שתיראה בדיוק כמו הדבר האמיתי רק שלא תכלול את כל הכאב ראש הזה של טיפול ותחזוקה בצמחים שהם יצורים חיים.

לפרטים נוספים ורכישת כלי בית ומטבח: https://electroshop.co.il

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עיצוב מיוחד של גינה
גינון
כל מה שצריך לדעת על גינה מלאכותית

הכנו עבורכם את המדריך המלא על גינות מלאכותיות – מה צריך לדעת על צמחים מלאכותיים? גינון מלאכותי הוא אומנות של ממש, ולכן יהיה כדאי גם להסתייע בייעוץ מקדים. אז במה

משתלה ראשית
גינון
כיצד לבחור משתלה? כללים

הדרך לגינה המושלמת עוברת דרך בחירת משתלה אשר תדע להתאים את כלל הצרכים הנדרשים עבור גינת החלומות. מהם הכללים החשובים ביותר? במאמר הבא.  בחרו ע"פ המלצות  אין חכם כבעל ניסיון,