איך מבצעים איתור נזילות באמצעות מערכת שמע?

רובנו מכירים את תחושת חוסר האונים הזו כשמגלים שיש נזילת מים בבית, שכתוצאה ממנה הבית כולו (או חלקים ממנו) הוצפו.

במקרים רבים זה פוגש אותנו בזמן הכי לא טוב עבורנו – כאשר אנו ממהרים לצאת מהבית בבוקר, או כשאנו חוזרים הביתה אחרי יום עבודה מעייף.

הפתרון הטוב ביותר למקרה של נזילה הוא להזעיק מאתר נזילות מקצועי, שיוכל להשתמש במערכות מתקדמות על מנת לאתר את מקור הנזילה ותטפל בה.

אחת ממערכות אלו היא מערכת שמע – כיצד מתבצע איתור נזילה באמצעות מערכת כזו?

 

איתור נזילות תוך שימוש במערכת שמע

ייתכן שהדבר יישמע קצת מוזר בהתחלה, אך אחת הדרכים היעילות ביותר לאתר נזילות בבית היא להשתמש במערכת שמע (שנקראת לעיתים גם מערכת גילוי אקוסטית). זהו מכשיר ייחודי ומתקדם, שעושה שימוש בטכנולוגיות וחיישנים שונים שמאפשרים לו “לשמוע” את הרעש הנוצר מנזילת המים.

מערכת השמש גורמת לנזילה להישמע בעוצמה רבה, וכך ניתן לאתר יחסית בקלות כל נזילה שקיימת בבית שלכם – גם אם מדובר בנזילה חלשה שבמקרים אחרים יהיה קשה יותר לאתר אותה. ניתן להשתמש במערכת גם בנזילות שמתרחשות בשטחים פתוחים, או בכל מקום בחלל הבית שלכם.

 

האם ישנן דרכים נוספות על מנת לאתר נזילות?

איתור נזילות יכול להתבצע בעוד מגוון דרכים, מלבד שימוש במערכת שמע. ניתן לאתר נזילות גם באמצעות מצלמה טרמית, שבה ניתן להבחין בנזילה דרך שינוי הטמפרטורה של המים, ואפילו באמצעות גז – שאותו מחדירים לצנרת הבית, ובאמצעות מכשיר מיוחד ניתן לאתר מקומות בהם ישנה דליפה.

היתרון בכל הדרכים לאיתור הנזילות שנזכרו לעיל, הוא השימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר את הנזילה. בזכות אמצעים אלו, אין צורך בחשיפה פיזית של הצנרת או בהרס של חלק מהבית (שבירת קיר, הרמת מרצפות או כל דבר אחר שיגרום נזק לרכוש שלכם).

 

גיליתם נזילה בבית שלכם? מהרו להזמין מאתר נזילות מקצועי!

איתור נזילות תוך שימוש במכשירים מתקדמים אמנם מאפשר איתור מהיר ויעיל של הנזילה, אך חשוב לזכור שלא לכל אינסטלטור יש את הידע ואת המכשירים המתאימים לכך. על מנת לבצע את גילוי הנזילה בצורה אופטימלית, יש להיעזר בשירותיו של מאתר נזילות מקצועי ומיומן – שלו יש את המכשירים המתקדמים ביותר לצורך איתור הנזילות.

אם אתם מעוניינים לבצע איתור נזילה במחיר ללא תחרות, שמתבצע על ידי חברה מובילה בשוק ובעלת ניסיון רב שנים – תוכלו להזמין את אחד מאנשי המקצוע של חברת “איתור ברור”. אנשי המקצוע יעמדו לרשותכם בכל עת, שכן אין לדעת באיזה שעה ובאיזה יום הנזילה “תתפוס” אתכם!

בנושא כמו נזילות מים, פעילות מהירה לתיקון התקלה ולצמצום הנזק היא הכרחית. אם גיליתם נזילה בבית שלכם – אל תחכו אפילו רגע, ותנו לבעל מקצוע לטפל במצב!

 

רמקולים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עריכת דין
תקדימים והצלחות בתיקי אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה מול חברות ביטוח הן לא פשוטות: חברות הביטוח יעדיפו בדרך כלל למתוח את הזמן ולעכב את תשלומי הפיצויים כמה שיותר, או למצוא דרכים להימנע מתשלום לחלוטין.