אילו כישורים דרושים כדי להיות קוסם?

לא כל אדם שמכיר טריק או שניים עם חפיסת הקלפים נקרא היום קוסם. יש לזכור שקוסם הוא בראש ובראשונה איש בידור ועליו לדעת כיצד להציג את קסמיו בצורה שתסחוף את קהל הצופים ותשאיר להם טעם של עוד. במאמר הבא נסביר מהם הכישורים הנדרשים כדי להיות קוסם, ומה צריך כדי להיות טוב בתחום.

בשנים האחרונות, חל שינוי משמעותי בכל הנוגע לתפיסה של אנשים בנוגע למופע קסמים, ניתן לראות שיותר ויותר אנשים בוחרים בבילוי המוצלח הזה פעם אחר פעם, כי הוא אינו מנת חלקם רק של קהל הילדים. על מנת להפוך למה שאנו קוראים ״קוסם״ יש צורך במספר כישורים שאינם פשוטים כלל וכלל, אך הם הכרחיים על מנת להצליח בתחום, במאמר הבא נסביר כל מה שצריך לדעת.

 

קוסם – איש בידור מהשורה הראשונה

קוסם הוא קודם כל איש בידור, שכן כל תכליתו של הקוסם הוא להופיע מול קהל ולהציג את קסמיו בפניהם. על כן, על הקוסם להיות בעל יכולות בידור, יש שיאמרו שרק מי שנולד לעמוד על במה באמת יצליח להחזיק מופע שלם, אך יש גם מי שיטיל ספק בכך. למעשה, ניתן לרכוש את הכישורים הללו תוך כדי הניסיון – העלאת מופע בידור שאורכו יותר משעה היא אינה משימה פשוטה כלל וכלל, לכן מוטב לתרגל את העניין כמה וכמה פעמים על מנת להגיע לשלמות בתחום זה.

יתרה מכך, קיימים אנשים רבים שמציגים עצמכם כ – קוסם לאירועים, אותם קוסמים מציעים את שירותיהם עבור אירועים פרטיים ומעלים מופע תוך התאמת התכנים לאופי האירוע בו הם משתתפים, על כן יהיה על הקוסם ללמוד לבד קהלים שונים בעלי אופי שונה לחלוטין.

 

למידת קסמים ותרגול

מטבע הדברים, על הקוסם להיות מקצועי מאוד בכל הנוגע להצגת הקסמים אותם הוא למד. למידת הקסמים, טריקים ותרגילי התעתוע שהקוסמים הגדולים הציגו במהלך השנים היא משימה מורכבת שתגבה זמן רב מאלו שהחליטו ללמוד את המקצוע, לכן כדאי להגיע מוכן ולהבין שאין זה מספיק ללמוד אותם, אלא יש לתרגל אותם יום יום וכמה שיותר. לרוב, הקוסמים המתחילים מתחילים כשוליית הקוסם, ומתפקדים מספר שנים כמעין איש במה נוסף שתפקידו לעזור ולהציג יחד עם הקוסם את המופע בפני קהל הצופים, ניתן לומר שזו הדרך הטובה ביותר להתמקצע וללמוד את הקסמים מקרוב.

 

תקשורת עם הקהל

על הקוסם לדעת כיצד לתקשר עם הקהל בצורה אינטראקטיבית וסוחפת, מדובר בכישרון שלבסוף יעשה את ההבדל בין מופע מוצלח למופע פנומנלי – על הקוסם להיות כריזמטי, מסקרן, משעשע ומלא ביטחון מול קהל הצופים. לסיכום, מדובר בתחום די פופולארי, אך מעטים האנשים שמוכנים להשקיע את הזמן והמאמצים על מנת להתמקצע בתחום – עבור מי שכן מוכן, זוהי רק ההתחלה.

קוסם על הבמה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
החלפת צינורות
כללי
החלפת צנרת – כל מה שרציתם לדעת בנושא

החלפה של צנרת הינה מצב שעשוי לבוא לידי ביטוי במצבים שבהם נעשה שיפוץ במבנה או כאשר יש צורך בשדרוג שלו. שכן, החפירות גורמות לא פעם שלא בכוונה להרס של הצנרת

הכרויות בשנת 2022
כללי
הכרויות בשנת 2022

זו שנת 2022 ועולם ההיכרויות השתנה לחלוטין. נגמרו הימים של שיחות מביכות והחלפת מבטים ביישנים בבר או בפארק, אנחנו צוללים הישר לעולם ההיכרויות באינטרנט, בו כל אחד יכול למצוא את

כללי
רומא כמו שמעולם לא ראיתם

רומא היא עיר שלא דומה לשום עיר. עם ההיסטוריה הארוכה והמפורסמת שלה, אין זה פלא מדוע היא אחת מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. בתור התחלה, רומא היא בירת איטליה וממוקמת

חִתוּלִים,
כללי
חיתולים למבוגרים – ההבדלים בין החברות השונות

חיתולים למבוגרים מאפשרים לבני הגיל השלישי פתרון אסתטי, נוח וזול לתופעת בריחת השתן האופיינית לגיל זה. באמצעות מוצרי הספיגה המגוונים בגודלם ובכושר הספיגה שלכם ניתן לעבור לילות שקטים ויבשים, לצאת