איך מבצעים איתור נזילות מקצועי?

אם הגעתם לכאן יתכן ואתם חושדים בנזילה בביתכם. בין אם מדובר בנזילה שנגרמה מפיצוץ חיצוני וגלוי או נזילה סמויה אשר לא ניתן להבחין בה בקלות אין ספק שנזילות הן עניין למקצוענים אז אל תנסו להיות גיבורים גדולים ולקחת את המושכות בידיים, השאירו את זה לאנשי המקצוע. אז מה עכשיו? איך מבחינים בנזילות? מה היא נזילה סמויה? האם בעל המקצוע שהגיע לביתי הוא אמין ומקצועי? כל התשובות ממש פה בהמשך.

 

יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע

ייתכן ולאחרונה חשבון המים שלכם התנפח וגדל משמעותית אך לא חל שינוי בצריכת כמות המים בביתכם, האם קיים הסבר הגיוני לתופעה? כמובן! אתם לא מדמיינים, לא צרכתם מים יותר מבדרך כלל, הדבר נקרא נזילה סמויה. אז מה היא הזנילה הסמויה הזו אתם שואלים? נזילה סמויה, כשמה כן היא, נזילה שלא ניתן להבחין בה.

 

איך בכל זאת מבחינים בנזילה סמויה?

כפי שהוסבר, בדרך כלל נשים לב לחשבון מים שמן המעיד על בזבוז מים בביתכם. במידה ואתם לא נוהגים לבדוק חשבונות, אין סיבה לדאגה, ישנם תסמינים נוספים; יתכן ובביתכם יהיה ריח של מים ועובש, כן אפילו אם אתם חולי ניקיון ונולדתם עם אקונומיקה ביד, לצערנו מים שמצטברים יוצרים ריח. בנוסף, יתכן ותבחינו בכתמי מים, קילופים ופיצוצים על הקירות.

 

איך אדע שמדובר במקצוען?

אז אחרי שהחכמתם והגעתם למסקנה כי בביתכם ישנה נזילה, כעת הגיע הזמן להזעיק מקצוען אמיתי. איך תדעו שמדובר במקצוען? ראשית הוא יצטייד בכלים טכנולגיים מתקדמים ויכיר את כל השיטות לאיתור נזילות – מצלמה טרמית, לחץ גז ידידותי לסביבה, לחץ ע״י שעון, רחפנים, מצלמות מיני סיב, איתור נזילות על ידי רובוטים ועוד. איתור נזילות מקצועי יעשה בצורה מקיפה, כלומר, יבדקו הן נזילות מים והן נזילות ביוב והעבודה תהיה מקיפה ומדוקדקת.

 

סממנים נוספים לזיהוי בעל מקצוע איכותי

נוסף על הנאמר לעיל, מעבר להיכרות עם העולם הטכני, בעל מקצוע איכותי ומקצועי ידע לקחת בעלות על עבודתו, יהיה שם במידת הצורך ולא יתנער מאחריות. מעבר לכך, כיוון שנזילות מסוימות עלולות לגרום נזק לטווח הרחוק, במידה ויש צורך בטיפול מהיר, אדם ישר, הגון ומקצועי יעשה את מיטב מאמציו לתעדף מקרים דחופים על אחרים וידע גם להפנות אתכם לבעל מקצוע אחר במידה והוא אינו פנוי לעזור בתקלה, כלומר, לא יעכב אתכם עבור טובתו האישית.

 

לסיום סיומת

לסיכום, לעיתים אין ברירה ולא נוכל להבחין בעצמנו בנזילות ובטח שלא נצליח לעצור ולטפל בהן בצורה עצמאית. על כן יש להזעיק איתור נזילות מקצועי כיוון שרק בעל מקצוע ידע לאבחן את מקור הנזילה והטיפול הראוי בה. אל תחששו להתעניין בפעולותיו של בעל המקצוע ולהחכים ממנו הרי יש שפע של כלים מקצועיים לאיתור נזילות וחשוב להבין מה התרחש בביתכם.

כלי עבודה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנקה
בעלי מקצוע
3 דגשים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

בחירה של חברת ניקיון אינה עניין של מה בכך. יש כל מיני פרמטרים שחשוב מאוד לבחון מראש רגע לפני שעורכים התחייבות אל מול חברה שכזו. אתם לא צריכים לתהות יותר

בתים משותפים
בעלי מקצוע
מהם תפקידי המפקחת על הבתים המשותפים?

הגוף המוסמך להעניק צו לרישום בית כבית משותף יכול גם להכריע בתביעות או סכסוכים בין בעלי דירות. למעשה, קיימים המון מקרים שבהם הגוף הזה הוא היחיד שאליו ניתן לפנות כדי

רכב בתיקון
בעלי מקצוע
איך לבחור מוסך איכותי שיטפל בכם באופן קבוע

אנשים רבים מחפשים אחרי מוסך איכותי כדי להבטיח לעצמם מקום שעליו הם יכולים לסמוך בכל הנוגע לאוטו שלהם. בארץ פרוסים אלפי מוסכים שונים, מטעם חברות שונות ועם וותק שונה, מקצועיות

גנב גונב כסף
בעלי מקצוע
פריצת כספות – עבודה למקצוענים בלבד

רבים מאיתנו מחזיקים כספת בבית הפרטי או בבית העסק שלנו. הסיבה לכך מובנת – היכולת לאחסן ברמת בטיחות גבוהה חפצים יקרי ערך היא יכולת בעלת ביקוש גבוה עבור רבים. אף