איך להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם?

כל אחד חושב שאם הוא יפתח עמוד ברשת חברתית כזאת או אחרת הוא יצליח וישגשג.

זה נראה קל ומשהו שכל אחד יכול לעשות, אבל זה לא טריוויאלי בכלל.

יכול מאוד להיות שעם כמה שאתם אנשים חכמים וכישרוניים, ייקח לכם זמן לבנות אישיות או דף אינסטגרם עם כמות עוקבים משמעותית, זה צורך עבודה קשה, עקבית ונכונה.

אז מה עושים? איך אני מגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם שלי? פירקנו את התשובה לשאלה הזאת לכמה גורמים, בסוף המאמר יהיה לכם רעיון איך להתחיל להגדיל את כמות העוקבים:

 

כמה אתם משקיעים בתוכן שלכם?

נתחיל עם הדבר הכי חשוב. בכל רשת חברתית, כל עמוד וכל דף, הדבר הכי קריטי הוא התוכן. דבר ראשון שאתם צריכים לעשות זה להסתכל על התוכן שאתם מעלים. האם הוא רלוונטי? האם הוא מקורי? זה שימושי? אתם מקוריים?

אתם לא יכולים להסיק לבד על טיב התוכן שאתם מעלים. אתם צריכים לעשות את מחקר השוק שלכם, לברר מול קהל היעד שלכם, לעשות שיעורי בית. יכול מאוד להיות שהבעיה היא בתוכן, זה הדבר הכי חשוב, תתמקדו בזה.

 

על האשטגים שמעתם?

האשטגים זה אחד הפיטצ’רים המרכזיים באינסטגרם וחשוב מאוד שתכירו אותם. האשטגים יכולים להביא לפוסטים המון תגובות והמון לייקים, למרות שלעיתים, בעיקר בהתחלה, רובם יכולים להיות חסר משמעות ולא קשורים לתוכן ואופי הדף שלכם.

גם כאן תצטרכו לעשות שיעורי בית, להבין אילו האשטגים רלוונטיים למה שאתם עושים. ברגע שתדעו להשתמש נכון בהאשטגים אתם עשויים לראות עלייה דרמטית בכמות העוקבים של הדף שלכם באינסטגרם.

 

מערכת יחסים מול העוקבים

הדרך היעילה ביותר לא רק להגדלת כמות העוקבים, אלא להביא עוקבים איכותיים ונאמנים, היא שמירה על מערכת יחסים איתם. מה זה אומר?

כשהם עושים לך לייק על פוסט או תגובה, אם תקפידו לשלוח להם הודעה בצ’אט או להגיב להם בתגובות, הם עשויים מאוד להעריך את זה ואפילו להחזיר אותם.

בסופו של דבר הרשתות החברתיות היא פלטפורמה מבוססת מרחק אך כשמשתמשים מקבלים יחס אישי, זה מצמצם את המרחק הזה ומגדיל את כמות העוקבים שלכם.

 

להעלות תכנים באורח שגרתי

עוד משהו חשוב הוא להעלות תכנים באורח קונסיסטנטי. אי אפשר להעלות תוכן פעם בשבועיים, אתם צריכים לעשות את זה לאורך השבוע כמה פעמים, ולא להפסיק. אין חופשות או הפסקות כשזה מגיע לתכנים.

בשביל זה אפשר לתזמן פוסטים שיצאו בזמנים שונים, משמע אתם לא צריכים לעבוד על תכנים כל יום כל היום, אתם יכולים פשוט להכין מראש ולתזמן אותם שייצאו בימים שאתם רוצים.

לסיכום, זה בהחלט אפשרי להגדיל את כמות העוקבים שלכם, אבל זה לא פשוט. אתם צריכים להבין שזה עניין של זמן, אבל אם אתם תעשו את זה בצעדים הנכונים, זה בסופו של דבר יקרה. מה לעשות, אם זה היה קל, לכל אחד היה כמות גדולה של עוקבים. תנו לזמן ולעבודה הנכונה לעשות את שלה.

קראו עוד כאן…

 

עוקבים חדשים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עריכת דין
תקדימים והצלחות בתיקי אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה מול חברות ביטוח הן לא פשוטות: חברות הביטוח יעדיפו בדרך כלל למתוח את הזמן ולעכב את תשלומי הפיצויים כמה שיותר, או למצוא דרכים להימנע מתשלום לחלוטין.