שגיב פלייסיגר מסביר איך בוחרים מדיח כלים שקט?

מדיחי כלים חוסכים זמן רב וטרחה מרובה במטבח. להוסיף על כך את העובדה שעם ישראל הוא עם הנהנה לאכול ולהתארח, לארח ולחגוג, אנחנו מקבלים כלים מרובים לשטיפה. כשיש מדיחי כלים שקטים בבית, אנחנו נהנים מעולם אחר של הנאה מכלים שטופים ומצוחצחים.

מדיח כלים שקט זה שילוב מוצלח בין ארונות מטבח איכותיים לבין המדיח עצמו. ברוב המקרים, מדיח כלים יהיה ממוקם מאחורי ארונות מטבחים כאלו ואחרים. אם אלו יהיו ארונות שאטומים רעשים באופן יעיל, הרי שנקבל מדיח כלים שקט שפועל בלי שאף אחד יידע (חוץ ממי שהפעילו). צרו קשר עם שגיא פלייסיגר טכנאי מדיח ומכונות כביסה, בכדי לקבל ייעוץ ללא כל תשלום. בחלק מהמקרים שבהם אנשים זקוקים לשירות טכנאי מדיח כלים, מסתבר כי מדובר בתקלות מאוד פשוטות, שניתן לסדר בדקות ספורות. בחלק אחר מהפעמים בהן טכנאי מדיח כלים נקרא לשירות, מדובר במקרים שהמדיח אפילו עשוי לשבוק חיים.

הכנסת כלים

אבחון תקלה במדיח כלים

בכדי לאבחן את התקלה על הצד הטוב ביותר, כדאי לקרוא לאנשי מקצוע אמינים שיספקו לכם תשובה מדויקת באשר לסוג התקלה של המדיח. אז איך באמת בוחרים מדיח כלים שקט? ובכן, קודם כל, זכרו כי קיימים, בגדול, 3 סוגים של מדיחי כלים שונים.

ישנו מדיח כלים אינטגרלי, מדיח כלים חצי אינטגרלי ומדיח כלים חשוף המוצב בדרך כלל במקום גלוי. מדיחי כלים אינטגרליים נועדו לשילוב בתוך ארונות המטבח, מה שמאפשר לאטום חלק מהרעש שהם פולטים. באופן עקרוני, קיימות המון חברות המספקות מדיחי כלים איכותיים, כך שחשוב לקרוא את המפרט הטכני של מדיחי הכלים השונים. אם בחרתם במדיח מאוד עוצמתי, סביר להניח שהוא יצטרך לעבוד פחות קשה בכדי לנקות את הכלים, הוא יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים יותר ויספק עבודת ניקוי כלים שקטה יחסית. דרך מצוינת נוספת ליצור שקט יחסי בזמן שמדיח הכלים שלכם פועל, היא באמצעות התקנת פאנל עץ על מדיח הכלים. תוכלו לרכוש מדיח כלים חצי אינטגרלי המאפשר את הרכבת לוחות העץ על חזיתו. מדיחי כלים אלו יאפשרו לכם שקט יחסי במהלך פעולת הדחת הכלים, בעוד שאתם גם לא מתפשרים על איכות מדיח הכלים שרכשתם.

מדיח כלים שהיה שקט, החל להרעיש לאחרונה

אם לאחרונה מדיח הכלים שלכם החל להרעיש, יש סיכוי כי קיימת תקלה כלשהיא, הניתנת לסידור מהיר על ידי שגיב פלייסיגר – טכנאי מדיחי כלים מומחה ומומלץ למדיחי כלים, מכונות כביסה וטלוויזיות. בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של טכנאי מומחה למדיחי כלים ומכונות כביסה, אל תתפשרו וזמנו אנשי מקצוע אמינים בלבד. במקרים מסוימים, טכנאי חובבני אף עשוי לגרום להעמקת התקלה במדיח הכלים, במקום לתקנה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כיסאות בר
רהיטים
שולחנות זכוכית למטבח – כל היתרונות

החלטתם לעשות שינויים בדירה או שנכנסתם לדירה חדשה ובמקרה זה צריך להגיד לכם מזל טוב. בכל מקרה הגעתם לכאן כי מסיבה כזאת או אחרת אתם שוקלים להחליף את השולחן הקיים

תינוק
צרכנות
5 רעיונות למתנות להורים טריים

אין ספק שלידה של תינוק חדש היא מהאירועים המיוחדים והמשמחים ביותר בחיים. עבור הורים טריים, החוויה המשמחת עשויה להיות לא פשוטה בכלל, לכן חשוב לתת להם את כל התמיכה והעזרה