אין אונות – מה הם הגורמים לאימפוטנציה?

אין אונות או בלעז אימפוטנציה, היא בעיה בתפקוד המיני של הגבר אשר מאופיינת באי היכולת לשמור או להגיע בכלל למצב זקפתי של איבר המין. הגורמים לבעיה מגוונים ויכולים להיות פיזיים ונפשיים. אם גם אתם רוצים לדעת למה דווקא אתם – הגעתם למקום הנכון.

 

היפוגונדיזם – חוסר בטסטוסטרון

טסטוסטרון הינו הורמון המין הגברי אשר יש לו תפקיד מהותי כמעט בכל מאפיין גברי. הסיבה המרכזית להיפוגונדיזם היא התבגרות פיזית. לרוב, עם הגעתם של גברים לגיל 40 תחל ירידה בכמות המיוצרת של טסטוסטרון. בשוק מצויים פתרונות מגוונים, ניתן למצוא אותם בכתובת האינטרנט – https://kamagrapharm.com.

 

טיפול תרופתי

בתרופות רבות, בין היתר בכאלה המיועדות לטיפול בדכאון, לחץ דם או אלרגיות, אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר היא אין אונות, זאת בשל החומרים הפעילים בתרופה, אשר משפיעים גם על התקפוד המיני.

 

פריאפיזם – זקפה ממושכת

תופעה זו היא מצב בו הגבר סובל מזקפה שנמשכת מספר שעות רב ומלווה בכאבים עזים. היא נגמרת בין היתר מהפרעה בזרימת כלי הדם או כתוצאה משימוש בתרופות כמו סילדנאפיל. במקרה בו לא מטפלים בהקדם ואף באופן מיידי, עלולה התופעה להתפתח למצב של אימפוטנציה.

 

חרדת ביצוע

חרדה היא אחת הגורמים המשמעותיים לאי עלייתו של החשק המיני. החשש מאי סיפוק הפרטנר או הפרטנרית בהחלט עלולים להביא למצב של אין אונות. על כן יש לייחס חשיבות רבה למידת הרוגע בה אתם נמצאים בעת קיום יחסי מין.

 

אורח חיים

מחקרים רבים מוכיחים כי שתיית אלכוהול, עישון וחוסר בביצוע פעילות ספורטיבית מהווים גורמים מרכזיים בהעלאת הסיכוי לסבול ממצב של אין אונות.

 

לחץ ומתח נפשי

בעת סבל מלחץ ומתח בחיי היום היום, בשל העובדה שהוא עסוק בלהתמודד עם אותם לחצים ומתחים, יתקשה המוח בלספק לכם את הנדרש על מנת להגיע לזקפה רצויה. 

 

סוכרת

סוכרת היא מחלה אשר בין היתר פוגעת במערכת העצבים. מספר רב של חולי סוכרת מדווחים על הפרעות בתפקוד המיני. אצל גברים זה יתבטא בדרך כלל בשפיכה מוקדמת או באי הגעה לזקפה.

 

כשלים במערכת היחסים

לעיתים ישנן בעיות ספציפיות הגורמות לחוסר משיכה בין בני הזוג, דבר שבאופן טבעי עלול להתבטא באין אונות. בין בעיות אלו נמצאות בעיות ריח גוף, מראה לא אטרקטיבי או תקשורת לקויה.

 

סיכום

רבים ומגוונים הם הגורמים לאימפוטנציה. חלקם מקושרים לבעיה בריאותית או נפשית. אחרים שייכים לאורח חיים או לטיפול תרופתי. ישנם גם גורמים המקושרים לאיכותה של מערכת היחסים. בכל מקרה אתם לא היחידים שסובלים מכך וחשוב מאוד לדעת שמצויים פתרונות. אל תחכו ומצאו פתרון עוד היום. 

יחסי מין

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשבון ובית
פיננסים
מרכיבי המשכנתא העיקריים שצריך להכיר

רכישת דירה עבור זוגות צעירים ועבור אנשים רבים אחרים מתאפשרת היום באמצעות לקיחת משכנתא מהבנק, מחברות הביטוח או מחברות פרטיות שהחלו לפעול על מנת לאפשר תנאים נוחים יותר ללווים השונים.

שלולית
דברים לבית
רטיבות מהגג? טיפים של מומחים למיגון הגג בבית

למרות שהחורף הישראלי אינו נחשב קשוח במיוחד, ובשני העשורים האחרונים היו לנו עונות חורף יחסית קלילות בהשוואה למקומות אחרים, בעיות של איטום, נזילות ורטיבות בגג עדיין חוזרות ונשנות בבתים רבים.

ניקיון
בעלי מקצוע
כיצד להסיר כתמים מהמקלחון

בין אם בביתכם בנוי ומותקן מקלחון מסוג כזה או אחר, אתם גם צריכים לדעת כיצד לנקותו מבי לגרום לו לנזקים, לפעמים אפילו נזקים בלתי הפיכים שיצריכו ממכם תיקון או החלפת